Agent nieruchomości na medal

Web developer i programista

Agent nieruchomości na medal

Razem z moim narzeczonym od zawsze mieszkaliśmy w Zielonej Górze. Tutaj oboje się urodziliśmy, tutaj oboje chodziliśmy do szkoły i skończyliśmy dobre studia. W tym miejscu podejmowaliśmy się też pierwszej pracy, a teraz oboje piastujemy poważne stanowiska. Sama nie mogę w to uwierzyć, że szczęście tak się do nas uśmiechnęło. Bardzo się cieszyliśmy, że tak nam się życie ułożyło, a teraz przed nami jeszcze lepsze wyzwanie. 

Wynająć mieszkanie w Warszawie 

agencja wynajmu mieszkań warszawaJakiś czas temu oboje z narzeczonym dostaliśmy świetne propozycje pracy od naszych znajomych. Narzeczony, jako świetny programista będzie mógł pracować w jednej najbardziej innowacyjnej i najprężniej rozwijającej się firmie z dziedziny IT, a ja jako jedna z księgowych w jednej z większych korporacji. No po prostu jest to dla nas praca naszych marzeń, taka że lepszej naprawdę nie mogliśmy sobie wyobrazić. Tylko był jeden podstawowy warunek. Musieliśmy się przeprowadzić do Warszawy. Stwierdziliśmy, że dla takich propozycji naprawdę warto zrobić, bo da nam to niesamowite możliwości. Musieliśmy znaleźć odpowiednie mieszkanie. Narzeczony stwierdził, że przyda nam się agencja wynajmu mieszkań Warszawa ma pełno przeróżnych propozycji odnośnie wynajmu, a nam zależało, aby mieć naprawdę dobre. Skontaktowaliśmy się jedną z nich. Opisaliśmy, jaka jest sytuacja, że fizycznie nie ma nas jeszcze w Warszawie, więc to właśnie ten agent będzie odpowiedzialny za znalezienie nam mieszkania. Opisaliśmy jakie mamy wymagania odnośnie całego mieszkania, czyli metraż, liczba pokoi, wyposażenie, a także dzielnica. Z racji, iż oboje będziemy teraz pracować na Mokotowie, to tylko ta lokalizacja nas interesowała. Na pewno nie wchodziły w grę żadne obrzeża miasta, ani jego drugi koniec. Warszawa to bardzo duże miasto, więc naprawdę ciężko dojechać z punktu a do punktu b, a my chcieliśmy uniknąć stania po kilka godzin w korkach. Nie byliśmy do tego przyzwyczajeni i nie chcieliśmy nawet tego poznać. Zostawiliśmy naszego agenta z konkretnymi informacjami i teraz już tylko czekaliśmy na jakieś informację od niego w związku z tą sprawą. 

Po około tygodniu nasz agent skontaktował się z nami i poinformował nas, że ma dla nas naprawdę świetną propozycję. Wysłał nam zdjęcia mieszkania i muszę przyznać, że mi spodobało się od razu. Miało full wyposażenie, wystrój po prostu fenomenalny, bardzo nowoczesny, świetna lokalizacja, blisko przystanku, sklepów. No po prostu lepszego nie mogliśmy już mieć, więc nie zwlekaliśmy długo i postanowiliśmy wynająć właśnie to.