Dobrej jakości włóczka Himalaya

Web developer i programista

Dobrej jakości włóczka Himalaya

 

Bardzo popularnym producentem najlepszej jakości włóczek do szydełkowania i dziergania na drutach jest firma Himalaya. Wypuścili na rynek najlepszą gatunkowo włóczkę o nazwie Dolphin Baby. Można z niej tworzyć prawdziwe arcydzieła, które kosztują nie małe pieniądze. Każdy kto tworzy lub szydełkuje właśnie z takiej jakości włoczki wie, że jest warta swojej ceny. Dlatego jest to firma godna polecenia i zaufało jej już tysiące klientów. Ponad to produkty z tej firmy są bardzo dobrej jakości i w przystępnych cenach.

Włóczka Dolphin Baby z Himalaya

dolphin babyWszelkiego rodzaju rękodzieło jest bardzo drogie i cieszy się dużym zainteresowaniem. Coraz częściej takie rzeczy handmade spotkamy na różnych stronach internetowych lub stronach w mediach społecznościowych. Kiedyś z szydełkiem lub drutami kojarzyły nam się tylko babcine czapki i swetry. Teraz się to bardzo zmieniło i z włoczki można zrobić prawdziwe cuda. Oczywiście klasyczne czapki, swetry czy szaliki w dalszym ciągu są bardzo często tworzone. Natomiast ogromną popularnością cieszą się takie produkty jak torebki, saszetki, zabawki oraz wiele innych rzeczy. Do tego idealnie nadaje się włóczka Dolphin Baby. Wykonana w 100% z poliestru. Jest bardzo przyjemna i miękka w dotyku. Można z niej stworzyć prawdziwe arcydzieła. Tym bardziej, że jeden motek ma aż 120 metrów i waży około 100 gram wiec jest bardzo lekki. Producent czyli firma Himalaya zaleca prać produkty z tego motka w temperaturze do 40 stopni, natomiast nie należy prasować. Dodatkowo na metce jest informacja o możliwości prania i czyszczenia chemicznego. Zdecydowanie produkty wykonane z tego rodzaju włoczki są bardzo miękkie i przyjemne w dotyku. Dlatego polecana jest Solphin Baby do produkcji zabawek na szydełku o grubości ok 6 cm właśnie kocyków oraz zabawek nawet dla najmłodszych dzieci. Ponad to idealnie tworzy się z niej czapki bo nie gryzie jak klasyczna wełna. Z tej firmy znajdziemy włoczki rożnego rodzaju i w przeróżnych kolorach. Cena za motek o długości 120 metrów to koszt tylko 20 złotych.

Robienie na szydełku stało się nie tylko lubiane przez coraz młodsze osoby ale wręcz modne i podziwiane. Cena za wykonaną torebkę na szydełku na stronach internetowych sprzedażowych to koszt około 200 złotych. Natomiast jeśli sami kupimy dwa motki i sami sobie taką wysztrykujemy to mamy torebkę za około 30 złotych. Zatem warto się jest nauczyć najpierw na drobnych rzeczach szydełkowania, by potem móc tworzyć prawdziwe arcydzieła, które będziemy mogła sprzedać za duże pieniądze.