Dobry rower turystyczny Kross

Web developer i programista

Dobry rower turystyczny Kross

 

Nie bez powodu pierwszym pojazdem, jaki dostaje od rodziców dziecko, jest rower. To sprzęt, który może służyć każdemu człowiekowi od około trzeciego roku życia. Najpierw maluch jeździ na modelu biegowym, aby po paru miesiącach przesiąść się na trójkołowy, lub klasyczny dwukołowy rower. Dorośli mają do wyboru modele rowerów krosowych, turystycznych, górskich, czy miejskich, które nieco różnią się od siebie pod względem budowy i zastosowanego osprzętu.

Jakie jest wyposażenie roweru turystycznego?

rowery turystyczne krossOsoby, które spędzają wiele godzin w trasie na rowerze, oczekują od niego możliwie najlepszej trwałości. Tak naprawdę dopiero podczas użytkowania wychodzi co sprawia, że rower jest wygodny i praktyczny. Firma Kross za główny cel obrała sobie tworzenie rowerów niezawodnych, lekkich i przede wszystkim idealnie dopasowanych do potrzeb klientów. Jeżeli głównie jeździmy po mieście, to najlepiej wybrać miejski model, ponieważ będzie posiadał obniżoną ramę, ułatwiającą wsiadanie i zsiadanie, duże koła, czy specjalnie wyprofilowaną kierownicę. Dla zawodowców stworzone zostały rowery krosowe i górskie, które mają zastosowany najnowocześniejszy osprzęt, który umożliwia osiąganie najlepszych wyników. Dla osób, które lubią podróżować na dwóch kółkach, najlepsze są rowery turystyczne Kross. Co najważniejsze, są lekkie jak na swoje wyposażenie, gdyż ważą niecałe szesnaście kilogramów, dzięki zastosowanej nowoczesnej, aluminiowej ramie. Dzięki temu możemy bez problemu jeździć nawet z zapełnionym bagażnikiem. Rower turystyczny został stworzony do pokonywania dużych odległości z bagażami, dlatego został wyposażony w bagażnik, na którym możemy powiesić dwie sakwy po obu stronach. Rower jest zaopatrzony w kompletne oświetlenie ledowe, na które się składa przednia lampa zasilana na baterie i tylna umieszczona pod siodełkiem. Bardzo ważne w modelu turystycznym są mocne hamulce, które w firmie Kross są najwyższej jakości, dlatego gwarantują maksymalnie krótką drogę hamowania w każdych warunkach pogodowych.

Aby można było długo jeździć na rowerze, to musi on mieć wygodne siodełko. W rowerze turystycznym jest ona odpowiednio szerokie i miękkie, przez co po paru godzinach jazdy nie musimy robić przerwy. Firma Kross od wielu lat jest znanym na całym świecie producentem rowerów na każdą okazję. Wyróżniają się one przede wszystkim doskonałą jakością i świetnej jakości osprzętem, który jest niemalże niezawodny. Taki model nadaje się do jazdy po suchych, ale też mokrym terenie, ponieważ posiada idealnie wyprofilowane błotniki.