Drewniany plac zabaw spodobał się dzieciom

Web developer i programista

Drewniany plac zabaw spodobał się dzieciom

Jestem dyrektorem przedszkola prywatnego w Toruniu. Przedszkole prowadzę z mężem. Jestem odpowiedzialna za wszystkie formalności a także rekrutacje, i kontakt z rodzicami. Mąż natomiast jest odpowiedzialny za catering a także wszystkie sprawy związane z naprawami. Zatrudniamy
w naszym przedszkolu bardzo dobra kadrę, która jest wykształcona i ma indywidualne podejście do dzieci. Prowadzimy przedszkole od wielu lat i wiemy już na co trzeba zwracać uwagę zatrudniając poszczególną kadrę. 

Zakupiliśmy dobrej jakości plac zabaw

drewniane place zabawNasze przedszkole cieszy się ogromny zainteresowaniem ze strony rodziców. Przedszkole jest duże. Mamy kilkanaście sal. W każdej sali jest łazienka dla dzieci. Teren jest ogrodzony a na około budynku jest sporo zielonego terenu, na którym znajduje się plac zabaw. Jest to ogromnie ważne dla dzieci. Plac zabaw dobrze wpływa na rozwój dzieci. Musi oczywiście być bezpieczny i spełniać wszystkie niezbędne normy aby naszym przedszkolakom nic się nie stało. Mąż ostatnio zamówił drewniany plac zabaw od dobrego krajowego producenta. Drewniane place zabaw są stosunkowo drogie ale ich jakość jest także wysoka. Nam zależało aby zakupić plac zabaw, który będzie nam długo służył. mąż postanowił kupić plac zabaw, który dawał możliwość zabawy wielu dzieci na raz. Mając sporo przedszkolaków musimy zapewnić im odpowiednią zabawę na świeżym powietrzu. W jednym czasie na dworze jest kilka więc każdy przedszkolak musi mieć co robić. Mąż bardzo dokładnie zapoznał się z ofertami wielu producentów ale ostatecznie wybrał ofertę, która także mi najbardziej się spodobała. Plac zabaw był solidnie wykonany i bardzo kolorowy. Został sprawnie zamontowany przez pracowników tej firmy. Plac zabaw nie wymaga malowania. Wszystkie elementy zostały pomalowane dobrej jakości farbami, które są odporne na różny czynniki atmosferyczne. Dzieciakom bardzo spodobały się nowe rzeczy, które pojawiły się u nas w ogrodzie. Szczerze mówiąc nie sądziłam, że nowy plac zabaw będzie się cieszył aż takim zainteresowaniem ze strony dzieci.

Drewniany plac zabaw zrobił furorę w naszym przedszkolu. Rodzice również mówili, że są zadowoleni z nowych przyrządów, które pojawiły się na dworze. Wspominali, że dzieciaki wiele opowiadali w domu o placu zabaw. Cieszę się, że nasze dzieci tak dobrze czują się w naszym przedszkolu. Przedszkole prywatne wiąże się z wyższymi opłatami dlatego staramy się tymi pieniędzmi dobrze gospodarować aby rodzice czuli, że są one wydawane w rozsądny sposób i na rzeczy dobrej jakości.