Drzwi są chętnie wybierane przez klientów

Web developer i programista

Drzwi są chętnie wybierane przez klientów

Jestem pracownikiem w dużej firmie produkcyjnej. Mam bardzo dobre stanowisko. Lubię moją pracę i chętnie wykonuję swoje obowiązki. Jestem odpowiedzialna za kontakt z firmami i klientami. Nasza firma jest na rynku od wielu lat. Mamy najlepszych pracowników. Dbamy o nich i szkolimy ich żeby dobrze wykonywali swoje obowiązki. Pracujemy na najlepszych maszynach i wykorzystujemy dobre materiały w trakcie produkcji. Do moich obowiązków należy kontakt z firmami, które zamawiają od nas nasze drzwi.

Nasza firma produkuje dobre drzwi

producent drzwi wewnętrznych drewnianych do domuStaram się także szukać nowych kontrahentów do współpracy. Nasza firma bardzo dobrze sobie radzi na rynku krajowym i zagranicznym. Mówię po angielsku dlatego staram się także szukać klientów, kontrahentów na rynku międzynarodowym. Mam świadomość, że nasze towary są dobre, są warte swojej ceny i robię wszystko żeby jak najlepiej je sprzedać. Jako producent drzwi wewnętrznych drewnianych do domu staramy się zaoferować naszym klientom szeroki wybór drzwi. Można je zamawiać u nas bezpośrednio w sklepie lub przez Internet. Nasze drzwi sprzedawane są także w różnych oddziałach sklepów z artykułami budowlanymi. Rynek jest ogromny, konkurencja także ale nasze drzwi są doceniane przez klientów. Moje stanowisko jest bardzo niezależne. Mój szef daje mi zaufanie i jeszcze nigdy go nie zawiodłam. Zawsze staram się tak wykonywać swoją pracę żeby nasza firma dzięki temu korzystała. Dla mnie wysoka sprzedaż jest najważniejsza. Dzięki temu moja pensja także jest wyższa. Sama w domu mam drzwi wewnętrzne drewniane z naszej firmy. Musze przyznać, że na prawdę są one dobrej jakości. Cena nie jest zbyt wygórowana jak na materiał, z którego zostały zrobione. Drzwi są drewniane. Nie wymagają specjalnej konserwacji. Są zabezpieczone bezbarwnym lakierem. Można je śmiało i łatwo odświeżyć jeśli będą tego wymagać. Nasze towary zdobyły już kilkanaście wyróżnień na różnych konkursach w branży.

Klienci chętnie je oceniają i wszystkie komentarze są pozytywne. Do tej pory nie miałam żadnych reklamacji na nasze towary. Drzwi można zamawiać w różnych wymiarach. produkujemy drzwi drewniane wewnętrzne standardowe ale także większe jeśli jest takie zapotrzebowanie. Ciesze się, że mogę pracować w tej firmie i się rozwijać. Jeśli chodzi o wszystkie nasze produkty to wiem o nich wszystko i jestem w stanie odpowiedzieć na każde pytanie klientów, kontrahentów. Ostatnio udało nam się podpisać umowę z dużym zagranicznym sklepem budowlanym. To będzie dla nas dobry rok jeśli chodzi o sprzedaż.