Elegancka porcelana sprzedawana w hurcie

Web developer i programista

Elegancka porcelana sprzedawana w hurcie

Niedługo wybieram się na pięćdziesiąta rocznicę ślubu moich wspaniałych rodziców. Długo zastanawiałam się nad prezentem, jaki im podaruję. W końcu, wpadłam na doskonały pomysł: kupię stylowy zestaw obiadowo-kawowy. Jak się okazało, sama też będę potrzebować co najmniej pięć takich zestawów, ponieważ niedługo otwieram własną restaurację. W restauracji serwowane będę wyłącznie tradycyjne dania kuchni śląskiej, których nie wypada podać na innych talerzach niż porcelanowych. Chcę zadbać o każdy najdrobniejszy szczegół tego lokalu.

Wytworne zestawy porcelanowe w bydgoskiej hurtowni

stylowa porcelana - hurtTrochę zorientowałam się na temat cen porcelany i muszę przyznać, że do najtańszych ona nie należy. Jest to wyrób luksusowy, ekskluzywny i niepowtarzalny. Dowiedziałam się, że przy większej ilości kupowanej porcelany, bardziej opłaca się kupować w hurtowni. W sklepach stacjonarnych za jeden porcelanowy talerz, bez żadnych zdobień trzeba zapłacić około trzydziestu złotych. Ja potrzebuję sześć zestawów obiadowo-kawowych dla dwunastu osób każdy. Nie byłoby mnie stać na zakup w sklepie. Muszę znaleźć jakąś hurtownię porcelany i zapytać się o ceny.Wejdę zaraz w wyszukiwarkę internetową i wpiszę frazę:,,stylowa porcelana – hurt tanio”. Uzyskałam kilka wyników, a jedna z hurtowni znajduje się nawet na terenie Bydgoszczy, co mnie bardzo cieszy. Zadzwonię pod wskazany numer telefonu i dowiem się szczegółów. Jak się okazuje,w tej bydgoskiej hurtowni porcelany są na stanie takie komplety obiadowo-kawowe, o jakie mi chodziło. Są to zestawy z najwyższej jakości porcelany w kolorze kremowym. Najbardziej podoba mi się kremowy kolor porcelany, gdyż ma w sobie niebywałą głębie i jest oryginalny. Kawa czy herbata podane w filiżance z kremowej porcelany smakuje bardzo aromatycznie. Zależało mi też na tym, aby porcelanowe komplety miały subtelne wzorki kwiatów i złote zdobienia. Właśnie takie zestawy są w tej hurtowni. W dodatku, talerze mają dosyć nietypowe kształty, co nadaje im niebanalnego charakteru.

Jutro jadę do bydgoskiej hurtowni po moje komplety obiadowo-kawowe. Udało mi się uzyskać spory rabat. Za sześc zestawów porcelanowych miałam zapłacić trzy tysiące złotych, a po odliczeniu otrzymanej zniżki, zapłacę o pięćset złotych mniej. W dodatku, jeżeli w ciągu najbliższych pięciu miesięcy dokonam zakupu za co najmniej tysiąc złotych, to dostanę dwudziestoprocentową zniżkę, która odliczę od rachunku. Myślę, że na pewno skorzystam z tego rabatu, bo planuję niedługo zakupić jeszcze trzy zastawy stołowe do restauracji.