Gadżety reklamowe dla firmy

Web developer i programista

Gadżety reklamowe dla firmy

Wybrać długopis z nadrukiem, czy pendrive reklamowy, a może kalendarz, czy torbę bawełnianą? Siedzieliśmy właśnie z szefem na spotkaniu z firmą, która zajmowała się produkowaniem i dostarczaniem do klientów gadżetów reklamowych i nie wiedzieliśmy, na co się dokładnie zdecydować. Wiedzieliśmy bowiem, że oryginalne i kreatywne gadżety reklamowe będą musiały być wybrane bardzo starannie pod naszych potencjalnych i aktualnych klientów.

Cena za gadżety reklamowe

oryginalne gadżety reklamowe z logo firmy na zamówienieMieliśmy zaplanowaną już całą strategię marketingową z wykorzystaniem gadżetów reklamowych i faktycznie chcieliśmy do tego tematu podejść w odpowiedni sposób. Z jednej więc strony wiedziałem, że mój szef na mnie polega jeśli o to chodzi, a z drugiej chciałem też, aby on się wypowiedział co myśli o gadżetach reklamowych, które właśnie zostają nam przedstawiane przez pracownika frmy. Oryginalne gadżety reklamowe stanowią bardzo potrzebny element wizerunkowy dla każdej firmy. W końcu, po paru godzinach spotkania zdecydowaliśmy się na produkcję własnego gadżetu reklamowego – pamięci przenośnej w kształcie naszego logo. Oryginalne gadżety reklamowe z logo firmy na zamówienie wydawały nam się w pierwszej chwili koniecznością. Chciałem przede wszystkim, aby gadżety były bardzo dobrze wykonane. Nie chciałem kiepskiej jakości, ale jak widziałem po próbkach, jakie dostaliśmy od firmy na spotkaniu to wiedziałem, że będzie to świetny pomysł. Oryginalne gadżety reklamowe wykorzystywane są przez naszych konkurentów już od dłuższego czasu. Mój szef zaraz jak zobaczył projekt naszego nowego pendrive powiedział, że o to właśnie mu chodziło i zamierza wyłożyć nawet kilka tysięcy złotych na hurtowe zamówienie. Oczywiście jak się dowiedzieliśmy w przypadku takiego większego zamówienia będziemy mogli oczekiwać znacznie lepszych warunków cenowych, więc tym bardziej szef powiedział, że spisałem się na medal znajdując odpowiednią firmę do współpracy. Teraz, jak już mamy oryginalne gadżety reklamowe i wiemy jak je wykorzystywać praktycznie non stop wydajemy je różnym klientom. Dzięki temu bez problemu możemy zyskiwać ich zainteresowanie.

Wiem po sobie, że jak tylko otrzymam coś od firmy od razu lepiej mi się z nią współpracuje w przyszłości i po prostu mam więcej możliwości. Firma zostaje zapamiętana na długo i o to właśnie nam chodziło. Teraz na każdych wydarzeniach – targach wystawienniczych, czy innych wydarzeniach w branży koniecznie są wykorzystywane bardzo często. Patrząc na cenę faktycznie widać, że firmy starają się zdobywać sporo klientów. Wiem dobrze, że nie było to moje pierwsze zamówienie.