Grawerowany prezent na urodziny

Web developer i programista

Grawerowany prezent na urodziny

Moja mama jest wielką miłośniczką gotowania. Kiedy tylko ma wolną chwilę, zamyka się w kuchni i eksperymentuje z nowymi daniami. Jest to jej wielka pasja, którą czasami przekłada na zarobek. Wiele osób, bowiem, zamawia u niej catering na różne uroczystości. Obecnie namawiamy mamę na to, żeby założyła własną firmę cateringową, a może nawet małą restaurację. Zobaczymy co z tego namawiania wyjdzie. Na razie, jednak, czekają nas urodziny mamę. Na tę okazję zrzucamy się z rodzeństwem na większy prezent, a przy okazji chce mamie podarować pewien upominek.

Personalizowany wałek na prezent

grawerowany wałek do ciastaPrezenty urodzinowe, jeżeli przekazujemy je naszym najbliższym, najczęściej dotyczą tego, co nasi najbliżsi najbardziej lubią robić. Ich pasji i zamiłowań. Moja mama, na przykład, mimo tego, że z zawodu jest księgową, to najbardziej kocha gotować i robi to, kiedy tylko może. Mam cichą nadzieję, że za jakiś czas gotowanie stanie się jej głównym zajęciem zarobkowym. Poza nowymi garnkami wysokiej jakości, na które zrzuciłam się z rodzeństwem, chce podarować mojej mamie również pewien symboliczny upominek z okazji jej urodzin. Będzie do grawerowany wałek do ciasta, na którym znajdzie się cytat skierowany bezpośrednio do mojej mamy. Wałek będzie doskonałą dekoracją w kuchni. Oczywiście jest to wałek, z którego normalnie można korzystać, cały drewniany o odpowiednio wyprofilowanych rączkach. Jednak przypuszczam, że taki prezent z grawerem znajdzie w kuchni swoje honorowe miejsce i będzie pełnił tylko i wyłącznie funkcję estetyczną. Wybrałam wałek o ciemniejszej barwie, niż zwykle się kupuję tak, żeby grawer był bardziej widoczny. Grawer zostanie dla mnie wykonany w specjalnym miejscu, w którym wykonuje się grawery w drewnie. Nie jest to droga usługa, ku mojemu zaskoczeniu, dlatego będę częściej korzystać w przyszłości z możliwości personalizowania prezentów dla najbliższych. Personalizowany upominek, nawet, jeżeli jest zwykły drobiazgiem, zawsze sprawia drugiej osobie sporo przyjemności. Szczególnie, jak przedmiot nawiązuje do jej pasji.

Z okazji urodzin mojej mamy postanowiłam podarować jej personalizowany upominek, który będzie nawiązywał do jej pasji. Upominkiem tym jest wałek do ciasta, na którym wygrawerowany zostanie napis skierowany bezpośrednio do mojej mamy. Taki wałek będzie dodatkiem do głównego prezentu, ale na pewno ucieszy mamę. Przypuszczam, że mama umieści wałek w jakimś honorowym miejscu w kuchni i raczej nie będzie go używać do wałkowania ciasta. Od tego ma w końcu inne wałki.