Jak metoda Bowena zmieniła moje życie

Web developer i programista

Jak metoda Bowena zmieniła moje życie

Jestem osobą, która bardzo niechętnie podchodzi do wszelkich nowinek. Jeśli chodzi o zdrowie, tym bardziej jestem powściągliwa i niezbyt ochoczo eksperymentuje z nowymi terapiami, czy kuracjami. Moja córka Joanna dwa miesiące temu zaproponowała mi terapię nową metodą leczniczą. Nie byłam do końca przekonana, jednak jej zaufałam. I bardzo się z tego powodu cieszę.

Zastosowanie metody Bowena w pięknej Warszawie

metoda bowena - WarszawaJestem przykładem osoby cierpiącej na genetyczne predyspozycje do otyłości, a praca jaką wykonywałam przez całe życie tylko pogłębiła ten problem. Moja córka Joanna dwa miesiące temu zaproponowała mi udział w nowej, wpływającej na te dolegliwości terapii. Nowoczesna i skuteczna metoda bowena – Warszawa była miejscem, gdzie udałam się na pierwsze zabiegi. Przede wszystkim jest to metoda uzdrawiająca całość organizmu, która opiera się na intensywnym dotyku wrażliwych miejsc w ciele. Po kilkuminutowym uciskaniu następuje krótka przerwa. Na początku czułam się bardzo niezręcznie, jednak po kilku zabiegach zrozumiałam, że moje ciało czuje się lepiej. Całość zabiegu jest nieinwazyjna, nie czuję bólu i zmęczenia jak w przypadku masażu, czy głębokiej fizjoterapii. Wiem, że właśnie tutaj jest najczęściej praktykowana metoda bowena – Warszawa jest stolicą, gdzie zjeżdżają się specjaliści z całego świata. Bardzo szybko poczułam się dużo lepiej ze swoim ciałem, jego samoistna naprawa rozpoczęła się już po kilku sesjach. Na początku odpuścił dojmujący ból stawów i kręgosłupa, więc mogłam wzmocnić sesje terapeutyczne ćwiczeniami i zbalansowaną dietą. Efekty zaczęły być widoczne po niecałym miesiącu! Przestałam mieć zadyszkę, moje napady gorąca minęły i mogłam też dużo szybciej ustabilizować oddech na treningach. Zauważyłam też, że moje dolegliwości związane z trawieniem zaczęły ustępować. Bardzo szybko przekonałam się, że wymagana jest częstsza praktyka z zabiegiem jakim jest metoda bowena – Warszawa stała się moim drugim domem. Przeprowadziłam się do stolicy, żeby mieć bliżej do córki i na zabiegi.

Po stosowaniu różnorodnych diet cud i częstych prób zrzucenia nadmiaru kilogramów, wiem teraz, że to dzięki technice Bowena udało mi się przywrócić równowagę. Teraz często biegam, schudłam już kilkanaście kilo, moje problemy z miażdżycą i otyłością zaczęły się zmniejszać. Polecam wszystkim koleżankom zaufanie do nowych osiągnięć medycyny, które opierają się na samoczynnej regeneracji ciała. Bo właśnie na tym polega ta metoda: chodzi o pobudzenie całego organizmu i wskazanie mu ścieżki, która zapewni zdrowie i lepsze samopoczucie na długie lata.