Jak się odczulić biorezonansem?

Web developer i programista

Jak się odczulić biorezonansem?

Od dziecka zmagałam się z różnych alergiami i uczuleniami. Rodzice próbowali różnych metod i chodzili ze mną po wielu lekarzach. Nic to nie dawało. Jako dorosła osoba straciłam resztki zaufania do lekarzy, z których każdy jeden stosował wzajemnie wykluczającą się metodę, która w rezultacie nic nie dawała. Zainteresowałam się medycyną niekonwencjonalną. Ostatnio znalazłam świetną publikację na temat tego, jak działa odczulanie metodą biorezonansu magnetycznego. Postanowiłam spróbować takiej formy leczenia. 

Udało mi się odczulić biorezonansem

efektywne odczulanie biorezonansemNie miałam nic do stracenia. Żadne tradycyjnie metody nie dawały efektu. Zainteresowałam się tym na czym polega takie odczulanie. Przeczytałam, że leczenie biorezonansem magnetycznym polega na przekazywaniu do organizmu impulsów elektrycznych o niewielkim nasileniu i mocy. W pierwszej chwili przestraszyłam się, że to coś w stylu elektrowstrząsów i chciałam zrezygnować. Dalej, dowiedziałam się jednak, że jest to metoda całkowicie bezpieczna i bezbolesna. W ten sposób można się wyzbyć z organizmów toksyn i innych zatruwających substancji. Poszperałam jeszcze trochę w internecie i natrafiłam na dużo pozytywnych opinii pacjentów, którzy zachwalali tą metodę leczenia alergii i uczuleń. Postanowiłam spróbować. Umówiłam się na spotkanie z bioterapeutą. Miał mnie on zakwalifikować do zabiegu. Nie miałam żadnych przeciwwskazań zdrowotnych do tego typu zabiegu, dlatego była to tylko formalność. Ja miałam jednak do niego jeszcze kilka pytań. Lekarz ocenił tą metodę leczenia odczulania jako bardzo skuteczną. Zapytałam go jak długo może trwać takie efektywne odczulanie biorezonansem. Dowiedziałam się od niego, że jeden zabieg może trwać od kilkunastu minut do nawet dwóch godzin. Pierwsze efekty odczulania są widoczne po kilku zabiegach. Przeważnie 6-8 wystarcza, do pierwszych efektów, a następnie postępy idą bardzo szybko. Postanowiłam spróbować odczulania biorezenansem magnetycznym. Najważniejsze było dla mnie to, że ta metoda nie wykorzystywała leków, które lecząc alergię powodują obciążenie organizmu.

Byłam bardzo zadowolona z odczulania metodą biorezonansową. Już po pierwszych kilku zabiegach czułam znaczącą poprawę. Całe leczenie nie trwało długo. Kiedy poszłam z wynikami biorezonansu do mojego wcześniejszego alergologa, powiedział mi że to tylko efekt placebo i wkrótce wrócę do niego po receptę na leki na alergię. Czas jednak mija a ja nie mam dosłownie żadnych dolegliwości, co kiedyś było zupełnie nie do pomyślenia. Jestem bardzo zadowolona z tej metody leczenia.