Jak stworzyć świetne studia przypadków marketingowych

Web developer i programista

Jak stworzyć świetne studia przypadków marketingowych

 Jak należy sformatować studium przypadku? Zasadniczo mogą używać jednego z następujących formatów: PDF do pobrania: może to być najczęściej. Strona internetowa: Witryny firmowe często zawierają sekcję dotyczącą historii klientów. Slidedeck: Prezentacje slajdów mogą być również skuteczne w tym celu. Filmy: jeśli masz możliwość nagrywania filmów wysokiej jakości, może to być kolejna opcja. Informacje w Twoich treściach są ważniejsze niż format. Analiza, która identyfikuje sytuację, działania wdrożeniowe.

Oto wszystkie elementy studium przypadku projektu informatycznego

case study projekt informatycznyTytuł lub Nagłówek: Idealnie, powinien on podsumować klienta, jego problem i wynik. Streszczenie: Jest to jeden lub dwa akapity podsumowujące zawartość studium przypadku. Temat: O co tu chodzi? Problem lub wyzwanie: co mieli problem z osiągnięciem? Rozwiązanie: W jaki sposób Twoja firma lub produkt rozwiązał problem lub przyniósł korzyść? Wyniki: Jeśli to możliwe, użyj wartości procentowych. Krok pierwszy: Znalezienie przedmiotu swojego case study projekt informatyczny w pracy. Pierwszym krokiem w procesie pisania studium przypadku jest podjęcie decyzji, o kim chcesz pisać. Może to być Twoja organizacja, klient lub klient. Oto trzy kryteria, które należy wziąć pod uwagę: Ile klient korzysta z twojego produktu lub usługi? Czy doświadczyli dramatycznych pozytywnych rezultatów, które byłyby dobrą historią? Czy przeszli na Twój produkt od konkurencji? Aby znaleźć te informacje, zastanów się: Porozmawiaj ze swoim zespołem sprzedaży, aby sprawdzić, czy są potencjalni klienci. Pytanie do działu obsługi klienta, czy mają wyjątkowych klientów. Przejrzyj ostatnich nowych klientów, aby sprawdzić, czy potencjalni kandydaci kupili od Ciebie. Krok drugi: Poproś o zgodę na wykorzystanie ich historii w swoim studium przypadku. To jedno, jeśli piszesz o swojej organizacji, a drugie, jeśli piszesz o klientach lub klientach. Nie pobieraj po prostu informacji na ich temat i nie wrzucaj ich do studium przypadku. Zapytaj ich zanim zaczniesz. Utwórz list zezwalający. Jeśli tworzysz wiele studiów przypadków, zaprojektuj wcześniej napisany list z pozwoleniem.

Szablon do kopiowania i wklejania, który możesz dostosować do swoich potrzeb: Cześć [Imię osoby], Nasz zespół prowadzi studium przypadku i chcielibyśmy opowiedzieć historię [firmy]. Czy byłbyś zainteresowany współpracą z nami, aby stworzyć studium przypadku dotyczące wykorzystania naszego produktu? Oto opis naszego procesu i tego, czego potrzebujemy od Ciebie: Czego chcielibyśmy od Ciebie: Logo firmy w wysokiej rozdzielczości (w zasadzie tak duże, jak to możliwe). Obrazy Twojego zespołu, biura firmy itp.