Jak wykorzystać potencjał narzędzi SuccesFators?

Web developer i programista

Jak wykorzystać potencjał narzędzi SuccesFators?

 

Dynamicznie rozbudowująca się struktura firmy w dobie rewolucji cyfrowej wymaga od przedsiębiorców wdrażania narzędzi mających na celu wspieranie rozwoju oraz wyzwalanie potencjału pracowników, zachowanie płynności przepływu informacji oraz sprawne i funkcjonalne zarządzanie poszczególnymi procesami biznesowymi. Odpowiedzią na szereg wyzwań wzrostu są nowoczesne aplikacje SuccessFactors, wykorzystujące potencjał sieci globalnych oraz możliwości budowania baz danych w popularnych chmurach.

Innowacyjne narzędzia SAP odpowiedzią na wyzwania wzrostu

successfactors sapChcąc stworzyć wydajną infrastrukturę IT w swojej firmie, nastawioną na zaspokajanie obecnych oraz przyszłych potrzeb przedsiębiorstwa w oparciu o nowoczesne trendy biznesowe musimy przygotować się na wdrożenie wydajnych narzędzi pozwalających na monitorowanie oraz rozliczanie efektów prac, budowanie planów szkoleniowo- rozwojowych oraz zwiększających rentowność kosztową. Rozwiązania z zakresu Data Center pozwalają na budowanie infrastruktury oraz administracji IT na dedykowanych serwerach w oparciu o technologię Data Space. Konfiguracja oprogramowania SuccessFactors SAP dla firm wykorzystuje szereg nowoczesnych algorytmów mających na celu przeprowadzanie wnikliwych analiz w zakresie struktury organizacyjnej przedsiębiorstwa, które usprawniają przygotowywanie planów szkoleniowo rozwojowych oraz aktywizacji procesów M&A. Innowacyjne, zdalne platformy human resources umożliwiają także na modernizację narzędzi analitycznych za pomocą tworzenia raportów strategicznych przez liderów oraz partnerów biznesowych, dzięki czemu zyskujemy możliwość wykorzystywania większych zasobów nieustrukturyzowanych danych. Nowe aplikacje RPA (Robotics Process Automation) pozwalają na zredukowanie tradycyjnych rozwiązań z zakresu procesów związanych z administracją o około 70%, co pozwala na średnią oszczędność blisko 3000 godzin pracy w skali miesiąca w porównaniu do klasycznych rozwiązań, dzięki czemu zyskujemy czas na realizację projektów HR w obrębie analityki.

Wyzwania biznesowe napędzane przez rewolucję cyfrową sprzyjają wprowadzaniu na rynek indywidualnie projektowanych struktur ICT w oparciu o narzędzia SuccessFactors. Popularne chmury to gwarancja wydajności pracy na poziomie blisko 99,9% zarządzania danymi w oparciu o najnowsze aplikacje bazujące na wykorzystaniu zabezpieczeń Recovery Disaster. Zdaniem renomowanych przedstawicieli z branży audytu automatyzacja procesów biznesowych oraz systemów zarządzania zasobami ludzkimi przy zastosowaniu narzędzi RPA wdraża oszczędności budżetowe wynoszące około 3 210 000 zł w skali roku.