Jaki rower Kross należy do najlepszych?

Web developer i programista

Jaki rower Kross należy do najlepszych?

 

Jeżeli planujemy zakup jednośladu, ważne by był on dopasowany do naszego wzrostu, ciężaru i potrzeb. To już nie są czasy, kiedy za rower płaciło się duże sumy. Dziś, dobrej klasy rower, nie kosztuje tyle, ile we wcześniejszych latach. Dobry jednoślad, markowej polskiej firmy możemy kupić już za niewiele ponad tysiąc złotych. W przypadku niektórych modeli, to wręcz okazyjna cena.

Zwrotne rowery szosowe od Krossa

zwrotne rower szosowy krossKażdy, kto miał okazję jeździć na rowerach polskiej produkcji, jest pozytywnie rozczarowany. Polacy przyzwyczaili się do tego, że nie mamy w kraju dobrych firm produkujących rowery. To duży błąd – mamy i to kilka. Jedną z wiodących jest firma Kross, która wiedzie prym w rankingach sprzedażowych. Rowery tej firmy charakteryzuje elegancka jakość i nowoczesny styl. Zwrotny rower szosowy Kross posiadają również unikalną konstrukcję. Jest ona oparta na lekkiej, aluminiowej ramie, cieńszej niż w przypadku innych modeli rowerów. Rower szosowy, by rozwijać optymalną prędkość musi być lżejszy, dlatego rama jest wykona w technologii hydroformingu, która pozwala uzyskać optymalne efekty. Nie da się nie zauważyć, że w przypadku rowerów Kross bardzo ważna jest ich cena. Na tle polskiej i zagranicznej, ta marka wyróżnia się zdecydowanie. Rowery ich produkcji znajdziemy za nieco ponad tysiąc złotych, czego nie jest nam w stanie zaoferować żadna firma. Nie licząc ofert wyprzedażowych, rzecz jasna. Rower szosowy od Krossa ma dwa warianty. Jeden jest wyposażony w charakterystyczną, wygiętą w kształt baranich rogów, kierownicę. Drugi natomiast w prostą, znaną bardziej z rowerów górskich. Zaletą drugiego modelu jest fakt, że nie musimy przyjmować charakterystycznej dla rowerów szosowych, pochylonej pozycji. Jest szereg klientów, którzy decydują się na ten model szosowego roweru, tylko z tego względu. Szosowy Kross jest niezwykle zwrotnym modelem. Jest tak ze względu na specjalnie zaprojektowany bieżnik opony. Pozwala to na optymalną przyczepność oraz zapewnia bezpieczeństwo podczas szybkiej, sportowej jazdy. To propozycja dla tych wszystkich, którzy cenią sobie jakość w idealnej proporcji do ceny.

Warto zainteresować się szosówkami Krossa. To rowery w pełni wyposażone, mające najlepszy osprzęt i stawiające na atrakcyjny design. Kross produkuje rowery szosowe w wersji dla pań oraz dla panów. Cena w obu przypadkach jest z reguły taka sama. Ciekawą sprawą jest też, że Kross działa nie tylko na rodzimym rynku, ale też prowadzi eksport do większości krajów Unii Europejskiej.