Kostka do spłuczki – sposób na świeżość

Web developer i programista

Kostka do spłuczki – sposób na świeżość

 

Wszyscy wiedzą jak trudno jest utrzymać porządek i czystość w naszych łazienkach. Częste sprzątanie jest koniecznością, a i tak po jednym lub dwóch dniach wydaje się, że przydałoby się ponowne czyszczenie. W trosce o świeżość, producenci oferują nam specjalne kostki, które umieszczamy w toaletach. Mają one za zadanie uwalniać świeży zapach i walczyć z bakteriami. Taka kostka jednak nie zawsze przynosi tak dobre rezultaty. Na szczęście wymyślono coś innego, co przyniesie inne, lepsze efekty. Kostka General Fresh do spłuczki, to nowoczesne rozwiązanie, które dba o czystość i świeżość w nieco inny, lecz skuteczniejszy sposób.

Działanie kostki do spłuczek

kostka general FreshWadą zwykłych kostek, które zawieszamy na krawędzi toalety jest to, że często się przesuwają. Zawieszki również mogą zbierać wszelkie zanieczyszczenia, przez co mimo swojego działania, nie są zbyt higieniczne. Dużo wygodniejszą i dyskretniejszą opcją są ich alternatywy, które umieszczamy bezpośrednio w spłuczkach. Kostka General Fresh działa lepiej i jest dużo praktyczniejsza, niż zwykła zawieszka. Jak działa? Jej użycie jest bardzo proste. Po prostu wrzucamy taką kostkę do spłuczki, barwi ona wodę znajdującą się w środku, oraz tę, która wpłynie tam później, i uwalnia zawarte w niej środki chemiczne i substancje zapachowe. Dzięki takiej kostce, spłukiwana woda w toalecie może mieć nawet kilka odcieni (trzy opcje kolorystyczne). Dodatkowo, działa lepiej niż zawieszka, ponieważ wszystkie składniki mają czas dokładnie rozpuścić się w wodzie. W przypadku tradycyjnej zawieszki, substancje opadają szybciej na dno, a woda nie jest w stanie wchłonąć, aż tak dobrze substancji. Podstawowym problemem z jakim musi zmierzyć się taka kostka jest oczywiście kamień, chroni ona więc toaletę przed jego nadmiernym osadzaniem. Jest to niezmiernie ważne, ponieważ twarda woda sprawia, że kamień szybciej się osadza a im więcej go jest, tym trudniej go usunąć podczas czyszczenia toalety, dlatego tak ważne jest zapobieganie jego osadzania. Zanieczyszczenia i bakterie z łatwością podczas takiego czyszczenia usuniemy za pomocą odpowiedniego detergentu.

Zalety, które posiada kostka General Fresh, a także inne produkty tego producenta, na pewno sprawdzą się w każdej toalecie. Walka z kamieniem na prawdę potrafi być ogromnym utrapieniem, warto więc się zabezpieczyć przed jego nadmiernym osadzaniem. Dodatkowo, kostka czy zawieszka przy każdym spłukiwaniu uwalniają świeży i przyjemny zapach, dzięki czemu łazienka wydaje się czystsza i dużo przyjemniejsza.