Kupno bezawaryjnego aparatu KTG

Web developer i programista

Kupno bezawaryjnego aparatu KTG

 

Kilka lat temu założyłam szkołę rodzenia. W zeszłym roku poszerzyłam zakres swojej działalności i oferuje moim pacjentkom porody rodzinne, w domowej atmosferze, ale z udziałem lekarza, pielęgniarki i położnej. Jest to bardzo dobra opcja, z której wiele kobiet korzysta. Co jednak oczywiste w takiej sytuacji, muszę mieć na miejscu wszelki niezbędny sprzęt, który może się przydać w czasie porodu i opiece nad noworodkiem. Jednym z takich sprzętów jest aparat KTG, który mierzy tętno i rytm serca płodu. 

Poszukiwania bardzo dobrych aparatów KTG

bezawaryjny aparat KTGKilka dni temu popsuł mi się jeden z aparatów KTG jaki posiadałam na sali porodowej. Miałam jeszcze jeden w zapasie, ale koniecznie musiałam kupić nowy. Zresztą, już nie pierwszy raz miałam problemy z tym aparatem i wiedziałam, że nie opłaca się go naprawiać. Zależało mi na tym, aby teraz kupić jakiś bezawaryjny aparat KTG. Udałam się w tym cellu do hurtowni medycznej, gdzie zawsze robiłam zakupy tego typu. I tym razem znalazłam tam duży wybór urządzeń, które mnie interesowały. Zauważyłam, że mogę już kupić aparaty KTG najnowszej technologii, które są bardzo dokładne i precyzyjne, a w dodatku są odporne na wstrząsy i szmery z zewnątrz. To bardzo istotne, bo czasami rodzące z bólu bardzo kręcą się po łóżku porodowym i badanie wychodzi wtedy niemiarodajne. Zastanawiałam się tylko, czy tego typu urządzenia spełni mój wymóg bezawaryjności. Moje wahanie zauważył sprzedawca, który zapytał, czy mam jakieś pytania dotyczące tych urządzeń. Dowiedziałam się od niego, że jest to w pełni bezawaryjny sprzęt. Bardzo prosty w obsłudze. Przy tym posiada on komputerowy system, więc jeśli nawet wyskoczy na monitorze jakiś błąd można sprawdzić go w instrukcji obsługi, gdzie od razu jest napisane jak samodzielnego go naprawić. Jest to szybkie i bardzo praktyczne rozwiązanie, ponieważ nie trzeba zgłaszać nigdzie problemów ze sprzętem, a ni czekać na serwis. Ważne jest również to, że części, które ewentualnie będzie trzeba po jakimś czasie wymienić są dostępne od ręki.

Można je kupić nawet w tej hurtowni. Zdecydowałam się zakupić ten sprzęt, tym bardziej że moja placówka medyczna będzie jedną z niewielu w kraju, gdzie będzie już teraz dostępny ten sprzęt najnowszej generacji. W tej chwili korzystam z niego już od dłuższego czasu i jestem z niego bardzo zadowolona. Rzeczywiście urządzenie się nie psuje i jest bardzo wygodne w obsłudze. Przyszłe mamy również są bardzo zadowolona, ponieważ dzięki niemu mogą usłyszeć jak bije serce ich dziecka bez konieczności robienia USG.