Kupując bilet lotniczy wypożycz od razu samochód

Web developer i programista

Kupując bilet lotniczy wypożycz od razu samochód

Wylatując do innego kraju można dzisiaj skorzystać z nowoczesnych systemów rezerwacji biletów lotniczych. Możemy z poziomu jednej strony internetowej kupić bilet na samolot, ale możemy też zarezerwować samochód do wynajęcia na lotnisku docelowym. Takie możliwości daje każde lotnisko na świecie. Pasażer kupuje sobie bilet z jednego kraju do innego a jednocześnie wynajmuje sobie samochód i nie musi już załatwiać formalności po przylocie. Można też uzyskać zwolnienie z kaucji, jeśli poda się swoje wszystkie dane.

Wypożyczalnie na lotniskach oferują różne promocje

wypożyczalnia samochodów osobowych gdańsk lotniskoBardzo często jest tak, że rezerwując wynajęcie auta wraz z zakupem biletu na samolot można skorzystać z ciekawych promocji. W każdym polskim porcie lotniczym wypożyczalnie mają dla klientów naprawdę ciekawe promocje. Klienci kupujący bilet i rezerwujący od razu wynajem samochodu mogą naprawdę wiele zyskać. Przykładem jest chociażby właśnie brak kaucji za wynajem. Normalnie, jeśli na lotnisku chcemy wypożyczyć auto to musimy zapłacić kaucję zabezpieczającą. Tyle tylko, że wypożyczalnia samochodów osobowych Gdańsk lotnisko ma taką promocję zwalniającą z kaucji zarejestrowanych przy zakupie biletu klientów. Dlaczego tak jest? To bardzo proste – ponieważ kupując bilet podajemy wszystkie swoje dane wraz z numerami karty płatniczej. Nie musimy więc płacić kaucji, bo przy wypożyczaniu samochodu i tak musimy się jeszcze wylegitymować dokumentem tożsamości. W wypożyczalniach na lotniskach można jeszcze zyskać o wiele więcej. Jeśli wypożyczamy samochód klasy premium możemy uzyskać vouchery bądź kartę paliwową. Nie musimy już wówczas płacić za tankowanie. To naprawdę wiele zwłaszcza, jeśli mamy zamiar przejechać połowę kraju wzdłuż i wszerz. Takie promocje dostępne są dla klientów w naszych rodzimych wypożyczalniach, ale można być pewnym, że w każdym kraju wypożyczalnie oferują podobne akcje promocyjne. Jeśli chodzi o wypożyczalnie samochodów przy lotniskach to przecież w większości przypadków są to międzynarodowe korporacje działające na całym świecie w taki sam sposób i z takimi samymi standardami.

Planując wylot za granicę można od razu zaplanować wynajęcie auta, którym będziemy się po danym kraju poruszać. Wypożyczalnie aut działające przy lotniskach oferują wiele ciekawych promocji i bonusów. Najwięcej można zyskać jeśli rezerwuje się wynajęcie auta od razu przy kupowaniu biletu lotniczego. Można być zwolnionym z kaucji co już jest oszczędnością całkiem sporej kwoty. Polskie wypożyczalnie mają jeszcze wiele innych ciekawych promocji.