Markowe podkłady porodowe

Web developer i programista

Markowe podkłady porodowe

W najbliższym czasie miało nastąpić rozwiązanie. Na świecie miała się pojawić moja upragniona córeczka. Torba do szpitala już od dawna była spakowana, nie chciałam bowiem wylądować w szpitalu tylko w tym, co miałam na sobie. Nie byłaby to zbyt komfortowa dla mnie sytuacja. Bardzo chciałam rodzić naturalnie i byłam tutaj niezwykle zdeterminowana. Zdecydowałam się nawet na zabieg obrotu zewnętrznego polegający na tym, że lekarz w moi   brzuchu obrócił dziecko, które było nieprawidłowo ułożone (nogami w dół).

Bardzo chłonne podkłady poporodowe

wysokochłonne podkłady poporodowe canpolWiedziałam już, w którym szpitalu będę rodzić, miałam swojego lekarza z tego szpitala i czułam się w tym temacie całkowicie zabezpieczona. Był to mój pierwszy poród i oczywiście mocno się wszystkiego obawiałam. Wiedziałam co nieco, czego mogę się spodziewać od koleżanek, który poród miały już za sobą. Sporo na ten temat dowiedziałam się również podczas szkoły rodzenia, do której uczęszczałam od jakiegoś czasu. Wszystko to było dla mnie bardzo przydatne i nieco koiło moje obawy. W torbie do szpitala miała spakowane wszystkie potrzebne rzeczy. Między innymi były to wysokochłonne podkłady poporodowe Canpol. Wiedziałam od koleżanek, a także ze szkoły rodzenia, że po porodzie, podczas obkurczania się macicy, pojawi się krwawienie, które będzie z początku o wiele bardziej intensywne niż comiesięczna miesiączka. Ponieważ chciałam czuć się maksymalnie komfortowo w tej sytuacji, zdecydowałam się na zakup dużego zapasu podkładów poporodowych znanej marki produkującej artykuły dla matki i dziecka. Wiedziałam, że tej marce mogę zaufać i że  z jej produktami będę mogła czuć się pewnie, że nic nigdzie nie przecieka i nie zostawia żadnych śladów. Wiedziałam, że te podkłady pozwolą mi na zachowanie odpowiedniej higieny, tak ważnej w okresie porodu. Co ważne, podkłady te były dostępne w bardzo korzystnej cenie. Miałam do wyboru kilka ich rodzajów, zdecydowałam się jednak na wariant podstawowy, doszłam bowiem do wniosku, że będzie on całkowicie wystarczający.

W torbie do szpitala każda kobieta, która spodziewa się rychłego porodu powinna mieć spakowane szereg potrzebnych w pierwszych dniach po porodzie rzeczy. Powinny znaleźć się tam artykuły zarówno dla nowo narodzonego dziecka, jak i rzeczy potrzebne matce. Dla matki na pewno niezbędne będą chłonne podkłady poporodowe, które pozwolą znacznie zwiększyć jej komfort w pierwszych dniach po porodzie. Ważne jest, aby były one bardzo chłonne, ponieważ tylko wtedy kobieta będzie się czuć pewnie.