Moda uliczna wyznacza trendy

Web developer i programista

Moda uliczna wyznacza trendy

Każdy z nas jest inny i lubi różny styl ubierania. Jedni chodzą w obcisłych spodniach typu jeansy a inni wolą dresy czy sukienki. Każdy jest indywidualistą pod względem stylu modowego, a to właśnie dokładnie widać na ulicach wielkich miast gdzie ludzie są na każdym kroku.

Modne dżinsy z perełkami dla każdego

elastyczne jeansy z perełkamiWszechobecna szeroko zauważalna w naszym kraju moda uliczna łączy w sobie nawet kilka stylów modowych a mianowicie sport i wielkomiejski szyk. Moda uliczna jest zupełnie niezależna oraz nie rządzi się tymi samymi prawami co moda znanych wielkich światowych kreatorów. W kreowaniu mody ulicznej każdy z nas może być jednocześnie projektantem, stylistą a także artystą. Przyszła najwyższa pora no to byśmy byli sobą i nie bali się wyróżniać z szarego tłumu. Nareszcie niech żyją wśród nas intensywne, a nawet odblaskowe barwy i kolory. Oczywiście bardzo są wskazane T-shirty w ciekawe i duże wzory, połyskujące kurteczki oraz kolorowe elastyczne jeansy z perełkami. W ulicznej modzie niezbędne są także dodatki. Należą do nich przede wszystkim: kolorowe buty, sportowe plecaki i modne okulary przeciwsłoneczne. Są to obowiązkowe atrybuty, więc jeżeli chcemy wyglądać niebanalnie to musimy je posiadać w swojej garderobie. Wskazane jest także noszenie długich, ciężkich wisiorów i dużych, kolorowych kolczyków w uszach. Nie należy zapomnieć również o przeróżnych gadżetach w postaci np. bransoletek. Bransoletki powinny być plastikowe, kolorowe i najlepiej w kilku rozmiarach. Najlepiej jeśli będą one we fluorescencyjnych odcieniach. Do łask powracają zapomniane już nieco broszki – mogą one być zarówno małe jak i duże zwracające na siebie uwagę. Do stroju obowiązkowo jako dodatek duża kolorowa torba na ramię lub do ręki. Pamiętajmy, że współczesna kobieta niezależnie od wieku ma w życiu jeden cel, a mianowicie chce być zadbana i bardzo modna. Można powiedzieć, że każda kobieta jest piękna, musi tylko nauczyć się wydobyć prawdziwe piękno z siebie. Obecnie kobieta wobec panującej mody może posiadać jedną z  dwóch postaw: podążanie za nowymi trendami lub tworzenie własnego, niezależnego stylu. W obecnych czasach w modzie panuje tak ogromna różność, że opisanie wszystkich możliwych trendów jest naprawdę niemożliwe. Zaobserwować można i zaryzykować twierdzenie, że obecni dyktatorzy światowej mody swoje, a szara ulica swoje…

Tworząc modę uliczną można się inspirować tym co na nowojorskich wybiegach mody ale ubrać to we własny styl i okrasić nutą oryginalności. Takich odjazdowych strojów pozazdrości niejedne bywalec na ulicy. Tworząc mode uliczną można korzystać z inspiracji w internecie. Blogerki często pokazują co się modnego nosi więc można to przełożyć na swój styl i pokazać go innym jako inspirację na ulicy.