Modna i funkcjonalna kuchnia

Web developer i programista

Modna i funkcjonalna kuchnia

Moda związana z aranżacją wnętrz w ostatnich latach była bardzo atrakcyjna. W internecie oglądając różnego rodzaju zdjęcia na przeznaczonych do tego grupach dyskusyjnych można było się bardzo zainspirować. Ja od pewnego czasu zbierałam oszczędności na nowe meble kuchenne. Stare były w złym stanie więc spodziewałam się tego momentu w którym przyjdzie czas na naprawę lub całkowitą ich wymianę.

Zamówienie mebli u poleconego stolarza

meble kuchenne na wymiar z gdańskaJednak mając szansę na przemeblowanie chciałam aby w końcu kuchnia w moim domu była na wysokim poziomie. Chciałam połączyć innowacyjne i eleganckie rozwiązania z praktyką. Lubiłam gotować dlatego ta sfera była dla mnie wyjątkowo ważna. Przeglądając przykładowe oferty proponowane przez różnego rodzaju sklepy sieciowe zauważyłam, że wszelkie standardy są mniej więcej takie same. Ja chciałam czegoś innego i od dawna wiedziałam w jakim stylu chciałabym swoje własne meble do kuchni. Podczas rozmowy z pozostałymi domownikami ustaliłam, że w takim wypadku warto udać się do warsztatu stolarskiego gdzie wykonuje się meble kuchenne na wymiar z gdańska. Miałam zaufanie do tego miejsca, ponieważ już dwa lata temu moja siostra brała zamówienie u tego wykonawcy. Efekt końcowy był według mnie na bardzo wysokim poziomie dlatego postanowiłam, że zadzwonię właśnie do niego. Na miejscu okazało się, że na poczatku trzeba wybrać mniej więcej model mebli oraz szczegółowe rozwiązania w różnych kwestiach. Również ekipa przyjechała do danego domu dokonać wszelkich pomiarów. Było to ważne, ponieważ podczas montażu wszystko musiało do siebie pasować. Ostatecznie na dane zamówienie czekałam do trzech tygodni. Potem postanowiliśmy dokonać jeszcze kilku usprawnień. Montaż oraz transport oferowała firma z Gdańska dlatego nie musiałam martwić się na zapas. Sama nie byłabym w stanie przewieźć czegoś takiego do swojego domu. Na dodatek montaż samodzielny nie byłby tak profesjonalny jak ten oferowany przez bardziej doświadczone osoby. Ostatecznie byłam bardzo zadowolona ze swojej nowej kuchni. Urządziłam ją w nowoczesnym i lekkim stylu skandynawskim. Wszystko było proste, estetyczne ale bardzo praktyczne.

Miałam sporo miejsca na różnego rodzaju akcesoria służące do gotowania. Dzięki temu miałam świetne miejse do rozwijania swoich pasji jako osoba, która uwielbia przygotowywać różnego rodzaju dania. Dodatkowo wszystko było wykonane na wymiar i idealnie pasowało do pomieszczeń w domu. Dzięki temu wszystko integrowało się w jedną wspólną całość z czego byłam zadowolona. Miałam modną oraz funkcjonalną przestrzeń w kuchni.