Na wypożyczaniu rusztowań zarabiam od lat

Web developer i programista

Na wypożyczaniu rusztowań zarabiam od lat

Kilkanaście lat temu wygrałem sporo pieniędzy w totolotka. Może nie zostałem milionerem czy miliarderem, ale kwota była naprawdę pokaźna. Od samego początku postanowiłem, że zainwestuję tą wygraną w biznes, który przyniesie mi stały dochód przez wiele kolejnych lat. Pomyślałem sobie, że podejdę do tego w taki sposób jakby tych pieniędzy wcale nie było. I tak też zrobiłem. Zainwestowałem w coś co wszystkim dookoła wydawało się mało poważne. A ja kupiłem porządne systemy rusztowań, a wcześniej wynająłem halę do ich magazynowania.

W mojej wypożyczalni jest każdy rodzaj rusztowania

wypożyczalnia rusztowań wrocławZałożyłem pierwszą w województwie profesjonalną wypożyczalnię oferującą produkt niezwykły i niezbędny dla każdej firmy budowlanej. W zasadzie to byłem pionierem w tej kwestii, bo większość firm budowlanych używała wówczas bardzo ciężkich rusztowań stalowych. A ja sprowadziłem z zagranicy porządne rusztowania systemowe, ale wykonane z aluminium. Były o kilkadziesiąt procent lżejsze, co zdecydowanie ułatwiało ich transport oraz montaż. Kupiłem różne rodzaje tych rusztowań. Dzisiaj mam bardzo unowocześniony stan magazynowy. Można u mnie wynająć rusztowania fasadowe, elewacyjne czy rusztowania jezdne. Te ostatnie są moim zdaniem najlepsze, bo w łatwy sposób można sobie przesuwać rusztowanie w zależności od potrzeby. Dzisiaj mogę powiedzieć z całą pewnością, że moja wypożyczalnia rusztowań Wrocław jest jedną z największych firm tego typu w kraju. Wprowadziłem wiele innowacyjnych rozwiązań jak chociażby transport rusztowania i montaż do dowolnej części kraju. Wprowadziłem też możliwość wynajmu długoterminowego za bardzo dobre pieniądze, ale przede wszystkim to oferuję swoje rusztowanie w naprawdę korzystnych cenach. Może dlatego stale muszę dokupować kolejne rusztowania, żeby nadążać z realizacją wszystkich zamówień od klientów. I w taki o to prosty sposób – dzięki ogromnemu szczęściu na loterii – rozkręciłem swój biznes, który kręci się już prawie dwie dekady. Ci, którzy kiedyś nie wierzyli w moje pomysły dzisiaj patrzą na mnie z uznaniem.

Sam o sobie mogę powiedzieć, że jestem z siebie naprawdę dumny. Przecież mogłem wydać wygraną na zakup jakiegoś super szybkiego samochodu. Wolałem jednak zainwestować pieniądze i stworzyć sobie pewne i stabilne źródło utrzymania na całe życie. I dzisiaj mogę z całą pewnością potwierdzić, że udało mi się osiągnąć to co zamierzałem. Mam swoją firmę, która jest liderem na rynku. A jeśliby się dobrze przyjrzeć to nie wiem czy mam dla swojej firmy jakąkolwiek konkurencję.