Naklejki 3d do pokoju dziecka

Web developer i programista

Naklejki 3d do pokoju dziecka

 

Niedługo na świat ma przyjść moje pierwsze dziecko. Już od kilku dni wiem, że będzie to syn. Razem z żoną niezwykle się cieszymy. Jako, że już wiemy jaka jest płeć naszego dziecka to możemy się zająć kompletowaniem wyprawki. Do tej pory zakupiliśmy jedynie łóżeczko oraz komodę na rzeczy małego. Teraz zaczynamy poszukiwać ciuszków, wózka oraz ozdób na ścianę. Wybór naklejek do kącika naszego maluszka moja żona pozostawiła mnie. 

Wypukłe naklejki na ścianę

naklejki wypukłe 3dW sumie wybór naklejek nie powinien być trudnym zadaniem. W końcu wystarczy wyszukiwać je w jakimś sklepie internetowym z rzeczami dla dzieci i zamówić. Okazuje się, że jednak to nie jest takie proste. Wzorów naklejek oraz rodzajów jest mnóstwo. Zdecydować się na jeden to naprawdę bardzo duże wyzwanie. Moją uwagę przyciągnęły kolorowe naklejki wypukłe 3d. Jedną z zalet tej usługi jest wydruk wzoru według mojego własnego projektu. Dla mnie bomba, ponieważ dzięki temu będę mógł zamieścić na ścianie mojego maluszka wszystkie postacie, które uważam za najważniejsze. Nie da się ukryć, że to na pewno będzie męski kącik. Moja żona nawet się nie spodziewa tego co ją czeka. Firma, która oferuje naklejki wypukłe 3d wydruk wykonuje w ciągu czternastu dni plus czas wysyłki. Uważam, że jest to dobry termin. Nie potrzebuję tych naklejek na szybko, ponieważ nasz synek ma się urodzić dopiero za dwa miesiące, więc nie tylko zdążę zrobić przemyślany projekt, ale również rozmieścić go na ścianie w pokoju synka. Obsług w tym sklepie jest świetna. Jak wysłałem projekt to w ciągu 24 godzin odezwał się do mnie pracownik sklepu z informacją, że niektóre elementy mają zbyt małą rozdzielczość i nie będą dobrze wyglądały w formacie, w jakim chciałbym zrobić wydruk naklejki. Osoba, która do mnie dzwoniła zaproponowała podmianę elementów na inne i wydruk projektu po mojej akceptacji. Jak dla mnie świetna opcja. Bo tak na prawdę mogli powiedzieć, że projekt się nie nadaje i proszę zrobić nowy. Jednak niektóre firmy lubią zaskakiwać swoich klientów i wiedzą jak o nich dbać.

Dziś otrzymałem naklejki. Wszystko wygląda świetnie. Wydruki są bardzo wyraźne, a kształty starannie wycięte. Jutro mam zamiar umieścić wszystko na ścianie. Ciekawa jestem co na ten projekt powie moja żona. W końcu nie powinna mieć do mnie pretensji bo sama kazała mi się tym zająć. Dzięki temu w pokoju mojego syna zamieszkają moi ulubieni superbohaterowie w postaci wypukłych naklejek w 3d. Mam nadzieję, że w przyszłości mój syn również polubi te postacie z bajek i doceni wystrój przygotowany przez tatę.