Niedrogie skutery elektryczne dla osób z otyłością

Web developer i programista

Niedrogie skutery elektryczne dla osób z otyłością

 

Od urodzenia zmagam się z otyłością olbrzymią. Nie zliczę, ile razy próbowała przejść na dietę, ale to nic nie pomogło. Jak się okazało, mam chorobę genetyczną, która uwarunkowała u mnie taki stan. Nie ej wcale dużo, a ciągle tyję. Mam też problemy z chodzeniem. Jakiś czas temu, mój narzeczony podarował mi balonik, ale nie ułatwia mi on życia. Dalej się meczę, porusza bardzo wolno i czuję, jak osoba w podeszły wieku. Tymczasem mam tylko trzydzieści lat. Wpadłam na doskonały pomysł, aby zakupić elektryczny skuter inwalidzki, który ostatnio stał się bardzo popularny wśród osób mających problemy z chodzeniem.

Nowoczesny i elegancki skuter elektryczny

skutery elektryczne sklepNie jestem jednak zorientowana, jaka jest cena tego typu pojazdów. Mam odłożone kilka tysięcy złotych -mam nadzieję, że to wystarczy. Wejdę teraz na stronę sklepu online ze sprzętem medycznym i przejrzę dostępną ofertę sprzedażową. Jako stała klientka sklepu, posiadam specjalną kartę, dzięki której mam trzydziestoprocentowy rabat na cały asortyment. Jak się okazuje, jeśli chodzi o skutery elektryczne sklep internetowy ma bardzo szeroką ofertę. Najbardziej przypały i do gustu fioletowe skutery z praktycznymi kuframi i koszami na zakupy. Kolejną ważną dla nie rzeczą są wytrzymałe amortyzatory i nowocześniejsze oświetlenie ledowe. Jeden z wybranych przeze mnie modeli posiada dodatkowo świetny panel z radiem, wejściem USB i nawigacją. Wybrałam pojazd z najszerszym, wygodnym, skórzany fotelem z solidny oparciem. Fotel jest obrotowy, co mi bardzo odpowiada. Skuter posiada klakson, schowek na telefon komórkowy i bidon. Otrzymam gratis kask w kolorze różowym, który posiada zabawne wzory. Skuter kosztuje dwa tysiące trzysta złotych i jest to cena już po odliczeniu trzydziestoprocentowego rabatu. Myślę, że to świetna okazja, bo spodziewałam się dużo wyższej ceny. Pojazd posiada trzyletnia gwarancję i możliwość darmowego serwisowania. Przesyłka jest gratis, co mnie bardzo cieszy, bo to oszczędność rzędu pięćdziesięciu złotych. Dostawa ma do mnie dotrzeć w ciągu pięciu dni roboczych.

Jestem niezwykle zadowolona z dokonanego zakupu pojazdu elektrycznego. Jestem przekonana, że dzięki skuterowi moje życie stanie się łatwiejsze, bo w końcu będę bardziej mobilna  i samodzielna. Do centrum miasta mam kilka kilometrów, ale nie jestem w stanie tam sama dotrzeć. Skuter elektryczny osiąga maksymalną prędkość piętnastu kilometrów na godzinę, a jedno lądowanie akumulatora wystarcza na wiele tygodni codziennej jazdy po mieście. Nie mogę się już doczekać, kiedy wsiądę na mój nowy pojazd.