Nowa lampa pięknie wygląda

Web developer i programista

Nowa lampa pięknie wygląda

Jestem w trakcie urządzania mojego mieszkania. Miałam sporo szczęścia bo siostra zdecydowała się  na budowę domu. Bardzo dobrze zarabiała i stać ją było na to. Myślałam, że będzie chciała mieszkanie wynająć ale stwierdziła, że nie będzie się w to bawić. Postanowiła je sprzedać. Zanim opublikowała ogłoszenie zapytała się mnie czy nie byłabym nim zainteresowana. Ja do tej pory wynajmowałam mieszkanie i powoli rozglądałam się za czymś konkretnym.

Lampa idealnie prezentuje się w salonie

wiszące lampy art decoDosyć dobrze zarabiałam więc mogłam już sobie na to pozwolić. Siostry mieszkanie bardzo mi się podobało. Były tam dwa bardzo duże, ustawne pokoje, które były ładnie urządzone. W kuchni i przedpokoju siostra miała meble, które wykonał stolarz na zamówienie. Meble były idealnie dopasowane i były dzięki temu bardzo funkcjonalne. Mieszkanie było nowe, siostra mieszkała tam dwa lata więc ceny takich nieruchomości były dosyć wysokie. Siostra powiedziała, że na pewno się dogadamy. Zdecydowałam się iść do banku i zorientować się na jaki kredyt mogę sobie pozwolić. Kwota, którą mogłam wziąć byłą wystarczająca i zdecydowałam się na załatwianie wszystkich formalności. Ogromnym plusem był fakt, ze siostra zdecydowała się nie zabierać żadnych mebli. Nie musiałam dzięki temu ponosić dodatkowych kosztów z tym związanych. Zdecydowałam się jedynie zmienić lampę w salonie. Ostatnio widziałam w sklepie piękne wiszące lampy art deco. Bardzo mi się one spodobały i idealnie pasowały do tego wnętrza. Mój przyjaciel pomógł mi je przetransportować po zakupie. Ja nie mam swojego auta a nie chciałam brać taksówki. Przy okazji Bartek pomógł mi je od razu zamontować. Bartek jest elektrykiem więc nikt inny nie rozbiłby tego lepiej. Poza tym wiedziałam, że doradzi mi dobrze w sklepie. Kiedy pokazałam Bartkowi lampę art deco stwierdził, że jest bardzo dobrej jakości i długo będzie mi służyć. Takie stylowe lampy są obecnie bardzo modne i sporo osób się na nie decyduje. Ostatnio oglądałam nawet program o urządzaniu wnętrz i tam prezenterka pokazywała, które rzeczy obecnie są modne.

Widziałam bardzo podobną lampę jednak jej cena była dużo wyższa. W sklepie, w którym zakupiłam lampy mieli promocje i udało mi się zaoszczędzić. Mojej siostrze nowa lampa także się spodobała. Prosiła mnie o namiary sklepu bo będzie chciała kupić podobną. Ona jest właśnie w trakcie urządzania swojego domu więc czekają ją spore zakupy. Siostra zawsze miała bardzo dobry gust dlatego moje mieszkanie nie wymagało żadnych specjalnych zmian.