Nowoczesne programy do kontrolowania pracowników

Web developer i programista

Nowoczesne programy do kontrolowania pracowników

W jaki sposób legalnie, ale bardzo dokładnie, kontrolować pracę swoich pracowników? Jeśli pracują w biurze to oczywiście każdy szef widzi na bieżąco co porabiają jego podwładni. Jeśli pracownicy wykonują swoją pracę w terenie wówczas trzeba użyć innych narzędzi umożliwiających taką kontrolę. Najłatwiejszym rozwiązaniem jest zainstalowanie na służbowych telefonach pracowników aplikacji monitorującej dane urządzenie. Dzięki temu z poziomu jednego komputera można mieć kontrolę nad wszystkimi pracownikami jednocześnie.

Programy i aplikacje do monitorowania telefonu

program spyphoneSkąd wziąć taką aplikację i jak ją zainstalować na telefonie pracownika? Zacznijmy od tego, że najlepiej skorzystać z usług firm, które w telefonach instalują oprogramowanie szpiegowskie. Będzie ono nie do wykrycia przez użytkownika telefonu. Przy czym i tak nie zrobimy z tego tajemnicy, bo każdy pracownik musi być w rzetelny sposób poinformowany, że jego urządzenie jest w taki czy inny sposób monitorowane. Nie ma chyba pracownika, który by się na to nie zgodził, a takie działania w firmach są dzisiaj standardem. Znajdujemy więc firmę, która oferuje program spyphone i oczywiście specjalną aplikację na telefon. Po uruchomieniu całego systemu jedna osoba może nadzorować wszystkie urządzenia jednocześnie. Możemy sprawdzić lokalizację pracownika, posłuchać jego rozmów z klientami a nawet włączyć przekazywanie obrazu w telefonie pracownika. Jeśli mamy pracowników, którzy mogą używać służbowych telefonów do celów prywatnych to najlepiej jasno określić godziny, w jakich mamy prawo kontrolować telefony swoich pracowników. Najlepiej, jeśli będą to godziny pracy oczywiście. Każdy, kto zdecyduje się na taki monitoring telefonów pracowniczych otrzymuje program komputerowy, z którego można wykonywać wszystkie czynności kontrolujące i monitorujące. Można też skorzystać z aplikacji to zarządzania szpiegowanymi telefonami. Takie aplikacje i programy to dzisiaj najskuteczniejsze narzędzie do weryfikacji jakości i czasu pracy swoich pracowników.

W każdej firmie stosuje się monitorowanie jakości pracy, sprzedaży czy obsługi klienta. W większości przypadków pracownicy nawet nie wiedzą, że ich telefon jest monitorowany. Wiedzieć o tym jednak powinni, więc decydując się na zainstalowanie aplikacji szpiegowskiej na telefonach pracowników trzeba ich dokładnie poinformować o zakresie monitoringu. Raczej nie zdarza się, żeby ktoś miał coś przeciwko, bo przecież pracodawcy chodzi tylko i wyłącznie o kontrolę nad pracownikiem w jego czasie pracy.