Polecane odmiany konopi

Web developer i programista

Polecane odmiany konopi

Marihuana to roślina towarzysząca człowiekowi od początku jego istnienia. Już medycyna ludowa używała jej, jak wielu innych roślin w celach terapeutycznych z bardzo dobrym skutkiem. Współcześnie przeprowadzane badania i obserwacje również potwierdzają jej właściwości lecznicze. Niestety nie wszystkie państwa pozwalają na legalne posiadanie, używanie lub hodowlę rośliny. Polska również należy do tych krajów w których posiadanie konopi jest zabronione i podlega poważnym sankcjom karnym.

Marihuana szybko dojrzewająca

automatyczne nasiona marihuanyObecnie wiele osób walczy o legalizację marihuany, głównie są to osoby przewlekle i onkologicznie chore, które w roślinie tej upatrują antidotum na swoje dolegliwości.  Wszyscy doskonale znamy jej właściwości przeciwzapalne i przeciwbólowe , no i oczywiście antynowotworowe. Niestety roślina budzi wiele sprzecznych emocji i kontrowersji, ma wielu przeciwników którym kojarzy się głównie z odurzaniem i uzależnieniem i stąd ta niechęć. W krajach takich jak Polska jedyną możliwością jest posiadanie nasion w celach kolekcjonerskich. Nasiona możemy zakupić w sklepach stacjonarnych lub wyszukując korzystną ofertę za pomocą przeglądarki internetowej. Szczególnym powodzeniem cieszą się automatyczne nasiona marihuany, jest to modyfikacja genetyczna pozwalająca na przyspieszony proces rozwoju i dojrzewania rośliny. Odmiany te kwitną niezależnie od długości nasłonecznienia w ciągu doby. Pierwsze kwiaty pojawiają się już po około trzech tygodniach od momentu wysadzenia, natomiast do pełnej dojrzałości dochodzą około dziesiątego tygodnia. Jest to odmiana bardzo opłacalna ponieważ przy niewielkim nakładzie finansowym zyskujemy wysokiej jakości zbiory i to w dużej ilości. Najlepsze nasiona możemy zakupić w Holandii, dojrzałość osiągają w dziewięćdziesięciu procentach. Jest to więc bardzo opłacalna inwestycja. Nie mają dużych wymagań glebowych, wystarczy dobrze osuszona lekko kwaśna gleba nawożona mączką kostną, rybną lub z wodorostów. W ciepłe dni wskazane obfite podlewanie. Musimy jednak pamiętać iż hodowla rośliny możliwa jest tylko w państwach tych, w których jest ona zalegalizowana.

Automatyczne nasiona marihuany są zmodyfikowane genetycznie. Proces ten miał na celu uzyskanie wysokich parametrów rośliny w możliwie krótkim czasie i przy niewielkim nakładzie finansowym. Modyfikacja ta powiodła się w stu procentach, powstały produkt bije rekordy popularności. Roślina jest ceniona i poszukiwana w wielu miejscach, jej dodatkowym atutem jest odporność na warunki atmosferyczne i niskie wymagania hodowlane.