Poszukiwania grawerowanego USB w Warszawie

Web developer i programista

Poszukiwania grawerowanego USB w Warszawie

Niedługo mój znajomy informatyk miał mieć urodziny. Zostałam zaproszona na jego imprezę urodzinową. Chciałam kupić mu jakiś oryginalny prezent. Długo zastanawiałam się co byłoby zarazem praktyczne i użyteczne, jak i osobiste i indywidualne. Zaczęłam nawet podpytywać innych znajomych informatyków, co jest najbardziej przydatne w ich pracy. Dość często pojawiały się głosy, że informatykowi zawsze się przyda pamięć USB. Nieważne, jak dużo by jej miał każda kolejna będzie pożyteczna. Postanowiłam, że będzie to dobry prezent.

Znalazłam warszawską firmę grawerującą USB

pamięć USB z grawerem - warszawaNajpierw sprawdziłam ile kosztuje taka profesjonalna pamięć USB. Szczerze mówiąc była to rzecz bardzo tania. Spodziewałam się większego wydatku. W związku z tym postanowiłam, że pamięć którą mu kupię musi mieć w sobie coś wyjątkowego. Ostatnio bardzo modne robiły się różne drobne przedmioty z wygrawerowanym imieniem, datą czy krótkim hasłem. Nadawało to sznyt indywidualizmu przedmiotom codziennego użytku. Postanowiłam w ten sposób wygrawerować mojemu znajomemu informatykowi pamięć USB. Znalazłam kilka sklepów internetowcy, które oferowało takie usługi, ale szczerze mówiąc były bardzo drogie. Biorąc pod uwagę koszt pamięci USB, sam grawer kosztował kilka razy więcej, a trzeba było jeszcze doliczyć koszty wysyłki. Postanowiłam znaleźć jakiś punkt stacjonarny w mieście, który wykona taką usługę. Wpisałam w wyszukiwarkę internetową frazę: pamięć USB z grawerem – warszawa i znalazłam jedną interesującą mnie ofertę. Można było kupić u nich na miejscu taką pamięć USB i skorzystać z usługi grawerowania. Grawerowanie na przedmiotach kupionych na miejscu było darmowe. Od razu się tam udałam. Zakupiłam pamięć USB i zamówiłam wygrawerowanie na niej imienia i daty urodzenia znajomego. Skorzystałam z grawerowania laserowego. Taki grawer był bardzo dokładny i precyzyjny. Mimo, że USB jest niewielkiej wielkości i czcionka wygrawerowanych liter była również bardzo mała napis był dokładny i czytelny. Byłam bardzo zadowolona.

Zadowolony był również znajomy w dniu urodzin. Uznał, że jeszcze nigdy nie miał tak indywidualnej pamięci USB. W dodatku była to bardzo mocna pamięć, która przydała mu się w wielu czynnościach informatycznych. Miała ona również wymienne wejścia, dzięki czemu pasowała do komputerów i laptopów różnej generacji i marek. Ucieszyłam się, że mój prezent tak się spodobał. Taka pamięć USB jest niezwykle praktyczna i przydatna nie tylko dla zawodowych informatyków, ale także dla zwyczajnych właścicieli urządzeń informatycznych.