Poszukiwania kolorowych wkładów do pisuarów

Web developer i programista

Poszukiwania kolorowych wkładów do pisuarów

Prowadzę prywatną szkołę podstawową połączoną z przedszkolem dla starszych dzieci. Jak można się domyślić, w budynku znajduje się toaleta – osobna dla chłopców, osobna dla dziewczynek. Już wiele razy zdarzyło się, że któryś z rodziców, a nawet nauczycieli zwrócił mi uwagę na to, że z chłopięcej toalety unosi się nieprzyjemny zapach. Szybko zorientowałam się, że jest to spowodowane tylko, że chłopcy w tym wieku czasami nie trafiają do pisuaru, kiedy załatwiają swoje potrzeby fizjologiczne. Zaczęłam się zastanawiać, jak rozwiązać ten problem.

Zalety wkładek do pisuarów

kolorowe wkładki do pisuarówMoja najlepsza przyjaciółka doradziła mi, żebym kupiła kolorowe wkładki do pisuarów. Według niej, powinno rozwiązać to problem, albowiem dzieci będą się koncentrować na tym, żeby patrzeć i celować na wkładkę. Dodatkowo, rozwiązanie to miała również walory higieniczne. Takie wkładki działają niczym odświeżacz powietrza, dlatego w całej toalecie zacznie się unosić przyjemny zapach. Nie mówiąc już o tym, że działają one oczyszczająco na wnętrze pisuaru. Mają właściwości antybakteryjne i zapobiegają powstawaniu kamienia na muszli. Można je kupić we wszystkich większych sklepach chemicznych i drogeriach. Zdecydowałam się spróbować takiego rozwiązania. Jeszcze tego samego dnia udałam się do hurtowni z artykułami chemicznymi, gdzie znalazłam kolorowe wkładki do pisuarów. Były one wykonane w wielu różnych kolorach, które zależne były od tego jaki zapach miała dana wkładka. Bez względu na to jednak, wszystkie były akurat dostępne w bardzo atrakcyjnej, promocyjnej cenie. Od razu zdecydowałam się je zakupić, tym bardziej że z tego co zauważyłam, były one bardzo higieniczne. Wystarczyło je przykleić na wewnętrznej stronie pisuaru i czekać, aż wkładka samodzielnie się rozpuści. Był to produkt ekologiczny, w pełni rozpuszczalny w wodzie, dlatego nie trzeba było dotykać pisuaru, po to, aby zmienić wkład. Moim zdaniem to było bardzo dobre rozwiązanie. Byłam ciekawa, czy się sprawdzi. Już wkrótce dowiedziałam się, że tak.

Przede wszystkim z łazienki nie unosił się już nieprzyjemny zapach moczu. Nawet panie sprzątaczki zwróciły mi uwagę, że dzięki tak niewielkiej zmianie, teraz mają o wiele mniej pracy i są bardzo zadowolone. Zakupione przeze mnie wkłady okazały się bardzo wytrzymałe i wydajne. Mimo tego, że toalety w mojej szkole są dosyć mocno eksploatowane, to jeden wkład wystarczał nawet na kilka tygodni. Jestem bardzo zadowolona, że udało mi się znaleźć takie skuteczne rozwiązanie, problemu unoszącego się z łazienki zapachu moczu.