Potrzebowałam doświadczonego elektryka

Potrzebowałam doświadczonego elektryka

Kilka lat temu kupiliśmy z mężem mieszkanie w bloku. Nie było ono nowe, ale także nie wymagało natychmiastowego remontu. Jednak po tych kilku latach od zakupu, zdecydowaliśmy się je odświeżyć. Przede wszystkim instalacja elektryczna w tym mieszkaniu, nie była już w najlepszym stanie. Postanowiliśmy wymienić całe okablowanie w mieszkaniu. Wiedzieliśmy, że będzie nam potrzebny doświadczony i kompetentny elektryk. To nie była, jakaś tam mała naprawa iskrzącego gniazdka, tylko wymagająca naprawa.

Gdzie w Krakowie znajdę doświadczonego elektryka?

doświadczony elektryk w KrakowieZależało nam więc na tym, aby był to doświadczony i renomowany elektryk, który posiada wieloletnie doświadczenie w tej branży i ma bardzo dobre opinie klientów dotyczące wymiany instalacji elektrycznej w mieszkaniach. Dobrze by również było, aby była to osoba, która zajmie się nie tylko samą naprawą, ale także sama zaopatrzy się w potrzebne narzędzia oraz materiały. Opinie klientów najlepiej jest sprawdzić na internecie. Dlatego razem z mężem wpisaliśmy w wyszukiwarkę internetową frazę: doświadczony elektryk w Krakowie, i zaczęliśmy przeglądać wyniki. Szybko udało nam się trafić na stronę internetową elektryka, który przedstawiał się jako prawdziwy specjalista i wieloletni monter instalacji. Mogliśmy od razu sprawdzić jego portfolio. Faktycznie niektóre instalacje były zrobione bardzo dokładnie i precyzyjnie, widać było że się na tym zna i wykonuje je w sposób rzetelny i skrupulatny. Bardzo ważna dla nas było również to, że współpracował on z wieloma producentami sprzętów elektrycznych, dzięki temu mieliśmy pewność, że cała instalacja zostanie przez niego wykonana tanio i solidnie. Zadzwoniliśmy na podany numer telefonu i umówiliśmy się z nim na spotkanie. Na szczęście miał on bardzo szybkie terminy i spotkał się z nami już na następny dzień. Od razu wykonał on wstępny projekt instalacji w całym mieszkaniu i podał przybliżony kosztorys realizacji takiego przedsięwzięcia. Od razu wiedzieliśmy, że mamy do czynienia z profesjonalistą w swoim fachu.

Kilka dni później otrzymaliśmy gotowy projekt wraz dokładnym i precyzyjnym kosztorysem. Cena za usługę była przystępna dlatego zgodziliśmy się na realizację tej usługi i już kilka dni później remont instalacji elektrycznej w naszym mieszkaniu, ruszył pełną parą. Byliśmy bardzo zadowoleni z usług tego elektryka. Był on naprawdę doświadczony, od wielu lat działał w tej branży i co najważniejsze cały czas się doszkalał, aby mieć pewność, że korzysta z najnowszych i najlepszych rozwiązań dla swoich klientów.