Prostota i elegancja w grzejniku

Web developer i programista

Prostota i elegancja w grzejniku

Grzejniki muszą być w każdym domu, są nieodzowne, to nie ulega wątpliwości. Jeszcze przed sezonem grzewczym warto pomyśleć o ich ewentualnej zmianie na nowe, atrakcyjniejsze lub ująć ich wymianę w planie remontu mieszkania czy modernizacji domu. Na moją uwagę zasłużyły ostatnio grzejniki płytowe, rzec można tradycyjne, ale ze specjalną nakładką,  płaską i gładką płytą czołową nakładaną na tę profilowaną.

Grzejniki – eleganckie w swojej prostocie?

stalowe grzejniki purmoZałożyłam,że właśnie takie grzejniki rewelacyjnie będą pasować do przestrzeni nowoczesnej, minimalistycznej w swojej formie. W internecie natknęłam się na stalowe grzejniki purmo, które w swojej ofercie miały ów płaskie grzejniki. Można również wybrać takie z płytą czołową z lekkimi tylko, poziomymi wytłaczaniami, również w swoim wyrazie dość oryginalne.Jeśli do tego dołożymy fakt, iż grzejniki można zamówić nie tylko w śnieżnobiałym kolorze, ale w całej gamie kolorów RAL, to możemy uzyskać imponujący wynik, na przykład grzejnik kolorem zlewający się całkowicie ze ścianą. Dostępne są również grzejniki pionowe, wysokie – bardzo funkcjonalne w przypadku zagospodarowania wąskich i wysokich ścian na przykład pomiędzy powierzchniami okiennymi w wysokich kamienicach.Stalowe grzejniki purmo malowane są podwójnie: podkładową emalią i końcową, co daje zabezpieczenie przed korozją.Sposób podłączenia może być zarówno z boku, jak i w modny obecnie trend, od dołu.W przypadku grzejników łazienkowych – w zależności od stylu jaki chcemy osiągnąć – możemy wybrać minimalistyczne i proste, tradycyjne drabinkowe łukowate lub nawet o fantazyjnym designie.Przykładem grzejnika dekoracyjnego, budującego styl glamour w łazience, jest grzejnik wykończony chromem, pionowy, rurki grzewcze są uformowane w kształcie fal. Wybierając grzejniki warto też zadbać, dopytać fachowca czy posiadają certyfikat ISO. W przypadku łazienkowych grzejników funkcjonalnym rozwiązaniem są dodatkowe grzałki elektryczne, do wykorzystania nawet w lecie. Grzejniki dobieramy dokładnie do wymiarów naszego wnętrza, internetowo można wypełnić formularz kontaktowy dla pomiarów, wyceny i konsultacji. W takiej formie producenci docierają najszybciej do klienteli.

Podsumowując, można spokojnie twierdzić, że z wyborem grzejnika może być tak trudno jak z wyborem mebli. Spory wybór, różne możliwości, no i oczywiście przedział cenowy. Najbardziej dla mnie zaskakująca jest kolorystyka.Można mieć grzejnik w pastelowych odcieniach, w ognistej czerwieni czy stonowanym antyracycie.