Przytulny apartament w Gdańsku

Web developer i programista

Przytulny apartament w Gdańsku

Wraz z moim mężem postanowiliśmy, że wyjedziemy na krótkie wakacje by odpocząć trochę od naszych codziennych obowiązków. Mamy dwójkę dzieci, sześcioletnią córeczkę oraz trzyletniego synka. Poprosiliśmy moją mamę by przez czas naszej nieobecności zajęła się wnukami. Zgodziła się bez problemu, stwierdziła, że to dla niej czysta przyjemność. Ustaliliśmy, że wyjedziemy gdzieś nad morze gdyż już dawno nie byliśmy w tamtych okolicach, poza tym nadmorski klimat pomoże nam się zrelaksować i nieco wypocząć.

Urokliwa starówka w Gdańsku

apartamenty przy gdańskiej starówceWraz z moim mężem i naszymi dziećmi bywaliśmy już nad morzem, zwiedziliśmy wiele nadmorskich miejscowości, jednak nigdy nie byliśmy w Gdańsku, a przecież jest to takie piękne miasto. Postanowiłam, że znajdę dla nas apartamenty przy gdańskiej starówce, żeby móc poczuć jeszcze bardziej klimat tego urokliwego miasta. W Internecie znalazłam dużo ofert na ten temat, jednak tylko jedna z nich najbardziej przypadła mi do gustu. Był to elegancki apartament specjalnie przeznaczony dla par. Znajdował się w pięknej kamienicy a z jego okien roznosił się widok na całą gdańską starówkę. Zadzwoniłam pod podany na stronie internetowej numer by ustalić wszystkie szczegóły. Okazało się, że jak na tak eleganckie miejsce wcale nie jest drogo, więc bez większego namysłu zarezerwowałam dla nas pokój. Mojemu mężowi również spodobał się apartament, powiedział, że bardzo dobrze się spisałam i że jest ze mnie dumny. Nasz wyjazd miał już nastąpić za dwa dni, bardzo się cieszyłam i nie mogłam się już doczekać. Powoli zaczęłam pakować wszystkie rzeczy, które będą dla nas niezbędne. Poszukałam również w przeróżnych przewodnikach po Gdańsku, co w tym mieście warto zwiedzić i obejrzeć. Mój mąż nie jest wielkim fanem zwiedzania, lecz skoro pierwszy raz będziemy w Gdańsku, będę musiała go trochę do tego przymusić. Mam nadzieje, że nie będzie na mnie zbytnio zły i że może, choć trochę polubi zwiedzanie i oglądanie nowych miejsc. Z tego, co wiem pogoda ma być bardzo ładna, więc może nawet będziemy mieli okazję wykąpać się w morzu.

Właśnie rozpoczęliśmy naszą podróż, mieszkamy w górach, więc dojazd do miejsca docelowego zajmie nam trochę czasu. Wyjechaliśmy bardzo wcześnie rano by być jeszcze przed wieczorem w Gdańsku. Mamy zamiar codziennie chodzić na romantyczne spacery na plażę i podziwiać piękne zachody słońca, planuję przywieźć moim kochanym dzieciom jakieś wspaniałe pamiątki, gdyż wiem, że podczas naszej nieobecności będą bardzo tęsknić. Już nie mogę się doczekać, kiedy w końcu dotrzemy na miejsce.