Rekomendowane salony z meblami

Nowe mieszkanie zamierzaliśmy wyposażyć w nowe meble, by uniknąć problemów, jakie prawie zawsze wiążą się z używanymi meblami po przeprowadzce. Mieliśmy nawet bardzo szczegółowy pomysł jakie meble chcieliśmy i jak miałyby funkcjonować. Niestety, w okolicznych salonach meblowych nie dało się takich znaleźć, albo też okazywały się niedostatecznie trwałe jak na nasze, dość wygórowane wymagania.

Polecany salon z meblami na wymiar

wysokiej jakości sklepy meblowe dębicaMałe sklepy meblowe natomiast odpadały z miejsca, gdyż w nich można było ze świecą szukać takich mebli jakie chcieliśmy. Jedynym miejscem w którym mogliśmy szukać upatrzonych mebli były więc wysokiej jakości sklepy meblowe Dębica na nasze szczęście ma pod dostatkiem takich salonów. Trzy największe mają iście imponującą ofertę od różnych producentów, oraz możliwość modyfikacji czy nawet zamówienia konkretnego zestawu pod wymiar. Oferty obejmują każdy rodzaj umeblowania do domu, od mebli salonowych czy sypialnianych, przez kuchenne, po niestandardowe umeblowanie do loftu czy pomieszczeń mających nietypowy układ czy kształt ścian. W tych salonach można więc do woli przebierać w bardzo obszernej ofercie, dopasowywać, zmieniać i uzupełniać zestawy mebli tak, by stworzyć idealne wyposażenie do wybranego pomieszczenia. W naszym mieszkaniu miały być meble które sobie zamarzyliśmy, toteż mogliśmy zmodyfikować jeden z zestawów tak, by dokładnie wpasować go do pomieszczenia. Podobnie mogliśmy zmienić i dopasować inne umeblowanie do wszystkich pomieszczeń. Fakt iż salony nie pobierały opłat za zmianę gabarytów mebli, a jedynie za ich wykonanie był ogromną zaletą, która stawiała je ponad wszelkimi innymi wykonawcami mebli, narzucających wysokie opłaty nawet za  najmniejsze modyfikacje umeblowania. Wykonanie mebli zajmowało zazwyczaj nie więcej niż dwa tygodnie. Po tym czasie powiadomiono nas o zakończeniu produkcji i ustalono metodę dostarczenia mebli na miejsce.

Mogliśmy zabrać je osobiście, aczkolwiek w cenie była dostawa i montaż na miejscu, więc zdecydowaliśmy się na taką opcję, gdyż oszczędzała ona nam czas i wysiłek, który w innym przypadku musiałby być włożony w składanie mebli. Salon w którym zaopatrzyliśmy się w nowe, zrobione pod wymiar meble okazał się bardzo profesjonalny, toteż z czystym sumieniem mogliśmy polecać go znajomym, czasem szukającym uzupełnienia do pomieszczeń, a czasem chcących wymienić całkowicie stare umeblowanie, zwłaszcza po wykonaniu remontu mieszkania, gdy najczęściej wymieniane jest całe wyposażenie domu, łącznie z meblami.