Rodzaje kartonów z nadrukiem firmowym

Web developer i programista

Rodzaje kartonów z nadrukiem firmowym

Sprzedaż internetowa wymusza korzystanie z niezwykle nowoczesnych form graficznych, także w przypadku takich prostych rzeczy jak opakowania kartonowe dla produktów. Dzięki przedsiębiorstwom drukującym grafiki i napisy na pudełkach, możliwe jest dostosowanie opakowania do każdego oferowanego produktu. Wiele opakowań może także być produkowanych specjalnie dla kształtu oraz wielkości danego produktu. Dlatego w sklepach znajdziemy nowoczesne opakowania przystosowane do wygodnego kupna i wypakowywania wielu produktów.

Dopasowane pudełka i kartony na produkty

kartony - producent krajowyJednym z najbardziej popularnych typów pudełek są tak zwane pudełka fasonowe. Te rodzaje kartonów mogą być wykorzystywane przez firmy, które sprzedają produkty o niewielkich rozmiarach. Pudełka tego typu są przede wszystkim niezwykle wygodne dla klienta. Może one wygodnie rozpakować produkt za jednym zamachem, a karton i pudełko idealnie dostosowuje się do rodzaju danego produktu. Możemy wybierać różnego rodzaju kartony – producent krajowy tworzy ich wszelkiego rodzaju typy i rozmiary. Pudełka typu fasonowego są także idealnym produktem do nanoszenia wszelkiego rodzaju grafik i napisów. Pudełka tego typu mogą być wykonywane z wielu rodzajów tektury, która jest przystosowana do produkcji opakowań ekspozycyjnych, lub też takich, które są przeznaczone do wysyłki przedmiotów i sprzętu. Opakowania są także tak zaprojektowane, aby mogły być dopasowane do rozmiarów produktu. Służą do tego kartony i pudełka produktowe, które są przystosowane do pakowania towarów o nietypowych kształtach. jednym z rodzajów opakowania produktowego może być na przykład pudełko na wino. Jego smukły, podłużny kształt idealnie nadaje się do zapakowania półlitrowej lub nawet większej butelki wina. opakowania produktowe pełnią także rolę zabezpieczającą. Poprzez fakt, iż są one tak dobrze dopasowane do danego towaru, zmniejszają one ryzyko przesunięcia się go w trakcie transportu, a co za tym idzie uszkodzenia. Pudełka produktowe są wykorzystywane do sprzedaży detalicznej w sklepach lub wysyłki za pomocą firm kurierskich.

Do rodzajów opakowań idealnie nadających się do pakowania towarów możemy zaliczyć także opakowania klapowe. To tradycyjne, trwałe kartony, które są wykorzystywane do pakowania dużych lub mniejszych towarów. Idealnie nadają się także do pakowania wielu mniejszych elementów, które mogą być zabezpieczone poprzez specjalne wypełniacze do paczek. W ten sposób pakowana jest większość towarów, które są wysyłane do klienta pocztą lub kurierem.