Różne naklejki na auta

Web developer i programista

Różne naklejki na auta

 

Mój szef sobie dzisiaj wymyślił, że skoro od wielu lat uczestniczymy w różnorodnych wydarzeniach branżowych na pewno będzie trzeba coś zmienić w dotychczasowym stylu komunikacji. Najbardziej nam zależało na pozyskaniu jeszcze większej liczby klientów, a to oczywiście mogliśmy osiągnąć w jeden sposób. Oczywiście chodziło tutaj o atrakcyjne materiały marketingowe, na które na pewno zwróci uwagę każdy, kto choć trochę zna się na trendach w marketingu i chce przede wszystkim docierać do klientów.

Naklejki na samochody dla firm

naklejki 3d na samochódPoczątkowo pomyślałem jak się pewnie domyślacie o bardziej standardowych formatach, takich jak na przykład ulotki, czy foldery reklamowe. Z czasem jednak mój szef oraz pracownicy naszego działu marketingowego podpowiedzieli mi, że to powoli wychodzi z mody, a branża w której działamy jest na tyle otwarta na wszelkie inne metody promocji, że faktycznie teraz warto będzie sprawdzić bardzo ciekawe trójwymiarowe nalepki wypukłe. Takie naklejki 3d na samochód jak sprawdziłem wymagają podobnego nakładu czasu i pracy od osoby zamawiającej. W moim przypadku było to bardzo duże ułatwienie, że współpracowałem od wielu lat z pewnym grafikiem więc wiedziałem, że w odpowiedni sposób po zadaniu tematu będzie w stanie dla nas przygotować coś ekstra. Mój szef widział jedynie projekt wstępny i nie widział jeszcze jak naklejka się prezentuje na żywo, ale dzięki temu, że zdecydowałem się na kilka rozmiarów to faktycznie będziemy albo mogli nakleić ją na samochód w drodze na targi branżowe, albo właśnie będziemy mogli trójwymiarowe nalepki wypukłe umieścić gdzieś na naszym stoisku. Wszystko jest możliwe i nic nas nie ogranicza. Ważne, aby przesłanie marketingowe, jakie znajdzie się na naklejce było faktycznie spójne z działaniami firmy. Jeśli tak będzie to na pewno nie da się ukryć, że trójwymiarowe nalepki 3D podbiją serca zarówno innych firm oraz przedstawicieli, którzy będą chcieli od razu z nami porozmawiać ze względu na bardzo kreatywne wykorzystywania naklejek, ale także klientów z obszaru B2C, którzy na pewno spojrzą na naklejki i od razu nasza firma będzie się dla nich kojarzyć z nowoczesnym podejściem.

Podsumowując wybierając trójwymiarowe nalepki wypukłe tak naprawdę wszyscy byli zadowoleni. Zarówno ja byłem niezwykle usatysfakcjonowany z tego, żę mam do wyboru mnóstwo naklejek na przyszłość, jak i grafi, który wykonał naprawdę dobrą robotę i na końcu oczywiście szef i klienci, którzy widać było od razu, że lubią takie pomysły. Pomysłów na naklejki miałem praktycznie z dnia na dzień coraz więcej.