Skorzystałam z leczenia kanałowego zęba

Web developer i programista

Skorzystałam z leczenia kanałowego zęba

Nie mam pojęcia po kim mam tak słabe zęby. Rodzice mimo podeszłego wieku nie mają nawet jednego ubytku. A ja ciągle musiałam chodzić po dentystach i leczyć zęby. Ostatnio po raz pierwszy dowiedziałam się, że będę musiała mieć leczonego zęba kanałowo. W pierwszej chwili mnie to podłamało i zastanawiałam się nawet, czy nie lepiej usunąć zęba całkiem. W końcu jednak kilka osób przekonało mnie, że nie warto się na to decydować, ponieważ musiałabym później wstawić sobie kosztowny implant. Zdecydowałam się więc na leczenie.

Dentysta wyleczył kanałowo mojego zęba

kanałowe leczenie mokotówNajpierw jednak musiałam znaleźć doświadczonego dentystę, który by się tym zajął. Z pomocą przyszła mi moja przyjaciółka, która również miała duże problemy z zębami i jak się okazało już kilkakrotnie w swoim życiu musiała korzystać z takich zabiegów. Doradziła mi ona, gdzie najlepiej udać się na profesjonalne kanałowe leczenie Mokotów to dzielnica naszego miasta, gdzie znajdowała się fachowa klinika stomatologiczna. Przyjmowali tam bardzo dobrzy lekarze, którzy wykonywali leczenie kanałowe pod mikroskopem za pomocą nowoczesnych, innowacyjnych metod leczenia. Zapewniła mnie ona, że takie leczenie jest skuteczne i przede wszystkim bezbolesne. Nie muszę się również martwić o cenę, ponieważ oferują oni swoje usługi w naprawdę niskich, atrakcyjnych cenach w przypadku leczenia prywatnego. Można tam również zapisać się do dentysty w ramach ubezpieczenia zdrowotnego. Zachęcona przez przyjaciółkę, jeszcze tego samego dnia zadzwoniłam na podany przez nią numer telefonu i umówiłam się na wizytę u dentysty. Miał on bardzo szybkie terminy, dlatego nie musiałam długo czekać. Już kilka dni później zjawiłam się o umówionej godzinie do gabinetu. Od razu wytłumaczył mi on na czym polega leczenie kanałowe i powiedział z jakimi będzie się ono wiązało konsekwencjami. Już podczas tej pierwszej wizyty przekonałam się, że wybór tego lekarza, był prawdziwym „strzałem w dziesiątkę”. Dentysta okazał się bowiem naprawdę doświadczony.

Oprócz tego gwarantował mi indywidualne traktowanie i wykonywał zabieg powoli, bezboleśnie. Byłam z tego powodu bardzo zadowolona. Jeśli jeszcze kiedyś będę potrzebowała takiego leczenia z pewnością się do niego wybiorę. Zabieg leczenie kanałowego udało się przeprowadzić w ciągu zaledwie dwóch krótkich wizyt, co było dla mnie bardzo ważne. Teraz ząb już mnie nie boli i przede wszystkim nie muszę myśleć o tym, żeby wstawić implanta. Cieszę się, że udało mi się trafić do tak perfekcyjnego i dokładnego lekarza.