Stylistka prawdę ci powie

Web developer i programista

Stylistka prawdę ci powie

Coraz bardziej zbliżały się urodziny mojej siostry. W naszej rodzinie zawsze te dni są bardzo hucznie obchodzone i zawsze dajemy sobie z siostrą nawzajem wypasione prezenty. Co roku przebijamy zawsze same siebie z różnymi pomysłami na prezent. W tym roku było jednak inaczej, bo tak jak zawsze miałam już od dawna pomysł na prezent w głowie, tak tym razem nic fajnego i konkretnego nie przychodziło mi do głowy.

Na zakupy ze stylistką 

zakupy ze stylistką warszawaJuż od dłuższego czasu szukałam jakiegoś mega prezentu na te urodziny, ale nic takiego, co było godne uwagi nie przychodziło mi do głowy. Albo już coś sobie nawzajem dałyśmy, albo wiem, że ktoś inny już też wpadł na ten pomysł, co ja. No nic. Musiałam szukać i myśleć dalej. Potem wpadłam na pomysł, że kupię jej mega kurtkę na jesień, która jej się bardzo podobała, ale wiem, że ona teraz w najbliższym czasie ma zamiar się wybrać na większe zakupy, więc na pewno ma to w planach. Wtedy właśnie mnie olśniło. Zakupy ze stylistką Warszawa oferuje pełno takich propozycji. Czemu wcześniej na to nie wpadłam? Nie wiem, a wydaje mi się to teraz tak oczywiste. Od razu przeszłam do szukania takich opcji. Chciałam wybrać jakąś młodą, pełną energii i lekko zwariowaną osobę, aby idealnie pasowała do mojej siostry i od razu złapały wspólny język. Wybór tych stylistek naprawdę był ogromny, aż sama nie wiedziałam, którą wybrać i która będzie najbardziej odpowiednia. Musiałam zrobić naprawdę porządną analizę i zdecydować się na najlepszą z możliwych opcji. Było kilka dziewczyn, które naprawdę mocno mnie zainteresowało i wiedziałam, że muszę wybrać jedną z nich. Wszystkie miały ogromne doświadczenie w swojej branży i mogły się pochwalić szerokim CV. Miałam więc pewność, że naprawdę znają się na rzeczy i wiedzą co robią. Zadzwoniłam do każdej z nich, chwilę porozmawiałam, wypytałam o szczegóły i poprosiłam o opisanie, jak wygląda taki dzień zakupów z nią. Wybrałam tą dziewczynę, z którą najlepiej mi się rozmawiało. Pomyślałam, że skoro mi się tak dobrze z nią gada, to mojej siostrze również przypasuje. 

Jak wręczyłam ten prezent mojej siostrze, to aż skakała z radości. Powiedziała, że to chyba najlepszy prezent, jaki w życiu ode mnie dostała. Bardzo jej się podobał pomysł, że pójdzie na zakupy z kimś, kto naprawdę zna się na modzie i pomoże jej wybrać odpowiednie ciuchy, w których będzie wyglądała szałowo. Bardzo się cieszę, że udało mi się sprawić tak ogromną przyjemność mojej siostrze. Nie mogę się już doczekać, aż pójdzie na te zakupy i opowie mi wszystkie wrażenia.