Tani bus do Niemiec z Tarnowa

Web developer i programista

Tani bus do Niemiec z Tarnowa

Niedługo wyjeżdżam w odwiedziny do mojej cioci do Monachium. Rozglądam się za tani transportem, najlepiej żeby cena przejazdu nie przekraczała 200 złotych, bo na droższy bilet mnie po prostu nie stać. Myślałam nawet, żeby pojechać na stopa, ale w efekcie uznałam to za zbyt niebezpieczne. Tyle się dziś słyszy o dramatycznych sytuacjach, których doświadczają autostopowicze. Całkiem niedawno, z naszej miejscowości zaginęła młoda dziewczyna, która właśnie w ten sposób chciała dojechać nad morze. Lepiej nie ryzykować, tylko poszukać taniego busa do Niemiec z Tarnowa.

Wygodne przejazdy busami do Niemiec z Tarnowa

bus do niemiec z tarnowaZorientowałam się trochę w cenach takiego przejazdu. Koszt transportu z Tarnowa do Monachium oscyluje w granicach stu siedemdziesięciu do dwustu dwudziestu złotych. Przejazd trwa dwanaście godzin, są trzy postoje, w tym jeden godzinny. W autobusie jest toaleta i podawana kawa. Jest też telewizor i sieć wi-fi  Uważam, że jak na te udogodnienia, jest to bardzo tani bus do Niemiec z Tarnowa, bo już za dwieście złotych. Jeżeli miałabym zrezygnować z tych dodatków, wtedy płacę jedynie sto siedemdziesiąt złotych. Sądzę, że znacznie lepiej jest dopłacić i jechać w komfortowych warunkach. Nie wyobrażam sobie tak długiej podróży bez toalety, czy dostępu do internetu. Ja nie mam internetu w telefonie komórkowym, a chciałabym móc kontaktować się z najbliższymi właśnie za komunikatorów. Trudno jest też mi wyobrazić sobie przejazd bez ciepłej kawy, czy herbaty. Nie zamierzam brać ze sobą żądnych termosów, bo to dodatkowe obciążenie, a bagaż z pewnością będę mieć okazały. Chcę zawieźć cioci kilka rodzinnych pamiątek, o które prosiła. Na pewno muszę pamiętać o starym obrazie przedstawiającym królową śniegu, który jest pamiątką po babci, a jej matce. Wezmę też ze sobą albumy ze zdjęciami i kilka kilogramów toruńskich pierników. Ciocia uwielbia nasze regionalne słodkości, a piernikami zajada się jak małe dziecko. Myślę, że kilka kilogramów pierników wystarczy jej na co najmniej trzy miesiące. Później jej znowu wyśle, co robię kilka razy do roku.

Jestem już spokojna, że udało i się zorganizować tak sprawnie i szybko przejazd z Tarnowa do Monachium. Pojadę sobie w przyszłym tygodniu i posiedzę u cioci co najmniej dwa tygodnie. Monachium to wspaniałe miasto, mieszka tam dużo Polaków i spora część mojej rodziny. Jeśli chodzi o powrót do domu, to możliwe, iż też wrócę tym samym busem albo zabiorę się prywatnym samochodem. Istnieją tez takie portale organizujące przejazdy prywatnymi autami, ale muszę jeszcze to przemyśleć.