Tradycyjne cukierki z logo firmy

Web developer i programista

Tradycyjne cukierki z logo firmy

Od jakiegoś czasu prowadzę własną firmę. Bardzo to lubię, chociaż jest to zajęcie niezwykle wymagające oraz czasami stresujące. Obecnie mam już sporo klientów, jednak chciałbym dotrzeć do większego grona osób. Postanowiłem więc poszukać jakiegoś ciekawego sposobu, aby zareklamować swoją działalność oraz zachęcić jak największą liczbę ludzi do skorzystania z mojej oferty. Niedawno organizowano również kilka branżowych eventów, więc uznałem to za doskonałą okazję do przetestowania moich nowych gadżetów reklamowych.

Logo firmy na tradycyjnych cukierkach

tradycyjne cukierki z logo dla firmDosyć długo zastanawiałem się nad tym, czy gadżety reklamowe to dobry pomysł i ewentualnie co powinienem wybrać. Po jakimś czasie wpadłem na pomysł, żeby zamówić sobie tradycyjne cukierki z logo dla firm, ponieważ taki sposób wydał mi się bardziej oryginalny od innych proponowanych mi gadżetów. Słodycze sprawią, że wiele osób skojarzy moją firmę z czymś przyjemnym, ponieważ wiele osób bardzo chętnie po prostu po nie sięgnie. Zdecydowałem się więc zamówić takie cukierki. Podczas targów związanych z moją branżą, miałem te cukierki ułożone w miseczce na swoim stoliku. Dzięki estetycznym opakowaniom, na których znalazło się moje logo, przyciągały one od razu wzrok. To była dla mnie doskonała okazja, aby zachęcić nie tylko do poczęstowania się, ale również do skorzystania z oferty mojej firmy. Wiele osób chwaliło mój wybór gadżetów reklamowych, ponieważ pyszne cukierki poprawiły im humor. Myślę więc, że był to doskonały pomysł, ponieważ rewelacyjnie spełnił swoje zadanie. Po targach postanowiłem zamówić ich więcej, aby móc nimi częstować w swoich punktach. Chciałem, aby klienci czuli się w nich jak najlepiej. Nawet kiedy przychodzą do nas w kiepskim nastroju, wychodzą uśmiechnięci, ponieważ atmosfera w tych miejscach jest dla mnie niezwykle ważna. Pyszne cukierki są bardzo łatwym sposobem na wzbudzenie w potencjalnych klientach lepszego humoru. To wszystko jest bardzo ważne, ponieważ istotne jest budowanie dobrych relacji długoterminowych ze swoimi odbiorcami.

Tradycyjne cukierki okazały się strzałem w dziesiątkę, jeżeli chodzi o reklamowanie mojej firmy. Wiele osób zwróciło na nie uwagę, a także chętnie się nimi poczęstowało. To sprawiło, że mieli nie tylko lepszy nastrój, ale również skojarzyli moją firmę z czymś pozytywnym, nawet jeżeli nie zdawali sobie z tego sprawy. Takie cukierki sprawiły również, że klienci się lepiej czują w moich punktach obsługi, a jest to dla mnie bardzo ważne. Najistotniejsza jest jednak skuteczność takiej reklamy, z której bardzo się cieszę.