Wieczorowo i sensualnie w bieliźnie

Web developer i programista

Wieczorowo i sensualnie w bieliźnie

Zastanawiasz jak rozpalić ponownie ognisko w waszej damsko-męskiej relacji? Miłość, szacunek wzajemny, zrozumienie siebie, wspólne plany to wszystko osiągnęliście, działa bez zarzutu, rodzina wasza trzyma się kurczowo razem, mechanizm codziennej rutyny jak w szwajcarskim zegarku . Niby wszystko na swoim miejscu, zależność miedzy wami na wysokim poziomie, ale brak bicia serca przy dotyku, dreszczy przy pocałunku, rosnącego pożądania i pragnienia bliskości.

Czy wieczorowa, bieliźniana niespodzianka coś zmieni?

bielizna wieczorowaPraca nad utrzymywaniem pożądania w związkach długoletnich nie jest łatwa. Wymaga wielu zabiegów. Ale jakich? – pytamy. Ludzka natura jest już tak skonstruowana, że nowe, nieznane doznania wywołują – niejako z automatu – dreszcz, pragnienie, silne emocje, pożądanie by spróbować więcej, mocniej, jeszcze raz. Tak jest jak wsiadamy po raz pierwszy na rollercoaster czy jak w końcu samodzielnie wsiadamy za kierownicą samochodu po świeżo zdanym egzaminie na prawo jazdy. Tak też jest i w związkach partnerskich. Na początku, gdy dotyk drugiej osoby nie jest nam jeszcze znany zawsze są motyle w brzuchu i iskrzy przy każdym zbliżeniu. Z czasem zmienia się to, ale nie oznacza, że jest gorzej. Jest inaczej, bo wkracza też kategoria silnego przyzwyczajenia się do bliskości drugiej osoby. Ta emocjonalna zależność jest piękna. Warto jednak dbać też o tą fizyczną zależność, pięknie zapodaną cielesną. Jako kobieta dbaj o to by podobać się partnerowi, wygodne szerokie bluzy, komfortowe spodnie dresowe czy legginsy zostaw na luźne wieczory przy pizzy i dobrym filmie. Ale na wieczory przy świecach i pięknie podanej kolacji wybierz każdorazowo coś zmysłowego i sensualnego. Jako basic garderoby bielizna wieczorowa, w różnej postaci: kompletów dwuczęściowych koronkowych czy prześwitujących, sensualnych body. Osobiście stawiam na tą drugą kategorię. Body wieczorowe – pomimo, że bardziej zakrywa – daje większe pole do popisu z eksponowaniem seksualności. Niech zadziała wyobraźnia mężczyzny, niech prześwietla wzrokiem Twoje koronkowe body. Kolory preferowane dla mężczyzn pozostają niezmienne. Postaw na drapieżną czerwień, intrygującą czerń czy niewinna biel.

Piękne opakowanie samej siebie, w seksowną bieliznę to naprawdę nic złego, a wręcz przeciwnie. Dbałość o takie szczegóły zaowocuje poprawą intensywności strony cielesnej pomiędzy wami, pobudzi zmysły, wyobraźnię i sprawi, że znów poczujecie chęć poznania swojego ciała od początku – dreszcz, bicie serca, wrażliwość na dotyk.