Wizualizacja domu bardzo nam się spodobała

Web developer i programista

Wizualizacja domu bardzo nam się spodobała

Jestem w trakcie budowy domu., Mój mąż od dłuższego czasu wspominał, że chciałby mieszkać w domu z ogrodem n a obrzeżach miasta., Od jakiegoś czasu świetnie zarabia., Dostał awans i postanowiliśmy powoli spełniać jego marzenia. ja od zawsze mieszkałam w bloku więc nie było dla mnie to takie ważne ale widziałam jak dzieciaki świetnie się czują w ogrodzie u teściów. Jak przydaje się większa przestrzeń do zabawy i postanowiłam się zgodzić. Zatrudniliśmy dobrą ekipę budowlaną, która miała sporo pozytywnych opinii. Zależało nam na tym, żeby proces budowy przebiegł sprawnie i żebyśmy mogli jak najszybciej cieszyć się swoim nowym domem. 

Architekt przygotował dla nas wspaniałą wizualizację

wizualizacja wnętrza domu w lublinieProjekt domu mieliśmy już gotowy., Moja znajoma jakiś czas temu się budowała i poleciła mi fajną projektantkę wnętrz. Pani Asia miała spore doświadczenie w branży i Asia była z jej projektu bardzo zadowolona. Jej dom bardzo mi się podobał. Był funkcjonalny i wszystko  było dobrze zaprojektowane. Zależało mi na przestrzeni dobrze zorganizowanej żeby wszystko było na swoim miejscu i żebyśmy po jakimś czasie nie musieli czegoś zmieniać. Wizualizacja wnętrza domu w lublinie została przez panią Asię zrobiona w ciągu tygodnia. Na początku rozmawialiśmy o naszych potrzebach i pomysłach na wykorzystanie wnętrza. Niektóre pomysły były nie do końca przemyślane więc specjalistka przekształciła je w taki sposób żeby wszystko do siebie pasowało. Byłam zachwycona projektem, który nam pokazała. Mogliśmy zobaczyć prawie na żywo jak będzie wyglądał nasz dom. Byłam zachwycona kolorystyką, która została wybrana. Wszystkie pokoje były jasne i przestronne, bardzo ustawne. Wizualizacja wnętrza naszego domu była profesjonalnie przygotowana. Sami nie bylibyśmy w stanie tak go zaprojektować. Musieliśmy skorzystać z pomocy fachowca i byłam wdzięczna mojej znajomej za polecenie mi tej specjalistki.

Usługi pani Asi nie były drogie a mieliśmy pewność, że dom będzie pięknie wyglądał. Koszty budowy domu były w granicach naszych możliwości więc od razu wybrana przez nas ekipa zabrała się do pracy. Korzystaliśmy z najlepszych materiałów. Zależało nam żeby dom był dobrze zbudowany i żeby służył nam przez wiele lat. Polecam wszystkim zatrudnić dobrego fachowca, który zna się na rzeczy i poprosić o przygotowanie wizualizacji, dzięki której będzie można zobaczyć swój dom jeszcze przed zbudowaniem. W ciągu roku dom został zbudowany i wykończony. Sprawne prace zawdzięczamy dobrym fachowcom, którzy znali się na swojej pracy.