Wózek marki Greentom

Web developer i programista

Wózek marki Greentom

 

Każdy rodzic jeszcze przed narodzinami dziecka, kompletuje jego wyprawkę, w której nie może zabraknąć wózka, łóżeczka, ubranek i butelek ze smoczkami. Dobrze dobrany wózek, będzie dziecku służył przez wszystkie lata kiedy będzie niezbędny, czyli do około trzeciego roku życia, bo potem maluch będzie chciał poznawać świat na własnych nóżkach. Nie warto jego zakupu zostawiać na ostatnią chwilę.

Jak wyglądają wózki z firmy Greentom?

wózek greentomNa rynku znajdziemy mnóstwo firm produkujących wózki dla dzieci. Możemy je kupować na części, czyli oddzielnie gondolę, spacerówkę i fotelik samochodowy, gdyż wszystkie te elementy są montowane na jednym stelażu. Jest ona bardzo lekki i wykonany w stu procentach z polipropylenu i tworzywa sztucznego, które ulega całkowitej biodegradacji, czyli jest ekologiczny. Poszycie wózka jest wykonane z tkaniny pochodzącej z materiałów z odzysku, przez co chroni nasze środowisko. Wózek Greentom jest przeznaczony dla dzieci od urodzenia do szóstego miesiąca życia, czyli do momentu kiedy będą potrafiły samodzielnie siedzieć i chodzić, albo do wagi sześciu kilogramów. Jest to bardzo zwrotny i łatwy w prowadzeniu wózek. Nawet jego koła są w całości wykonane z biodegradowalnych materiałów i nie wymagają pompowania. Po złożeniu ramy wózka, może ona być przechowywana w pozycji stojącej, przez co nie zajmuje dużo miejsca. Także materacyk, który się znajduje we wnętrzu gondoli został wykonany z ekologicznych materiałów i jest odpowiednio twardy dla maluszka w tym wieku. Pod gondolą znajduje się znajduje się pojemy koszyk pozwalający pomieścić na przykład siatki z zakupami mamy. Wózek został wyposażony w mocne hamulce, które zwiększają komfort i bezpieczeństwo jazdy. Duża budka składana z pewnością osłoni malucha przed niechcianymi promieniami słonecznymi, przed deszczem i zimnem, gdyż jest odpowiednio gruba. Firm a Greentom jest znana ze swoich projektów wykonanych z materiałów pochodzących z recyklingu, ponieważ jej głównym celem jest produkcja niezatruwająca ani nie szkodząca środowisku naturalnemu.

Wózek z pewnością pomieści każdego malucha do wieku sześciu miesięcy, gdyż jest odpowiednio duży. Gondola wózka dodatkowo przepuszcza powietrze, ponieważ nie posiada żadnych sztucznych materiałów. Jest to bardzo praktyczny i wygodny wózek zarówno dla maluszka jak i dla osoby go prowadzącej. Możemy go kupić w większości dobrych sklepów z artykułami dla dzieci, albo w sklepach internetowych. Cały wózek waży zaledwie dziewięć kilogramów, co jest bardzo niewielką masą.