Wysokiej jakości usb reklamowe

Web developer i programista

Wysokiej jakości usb reklamowe

Pracuję w dziale reklamowym dużej firmy z branży FMCG. Nasza firma opiera się na dobrej reklamie i działaniach marketingowych, tak więc w bardzo dużym stopniu to właśnie od naszego działu zależy nasz sukces rynkowy. Jednak nasze działanie skierowane są nie tylko na zewnątrz, do klientów zewnętrznych, celujemy bowiem również część z naszych działań do pracowników firmy. Musimy o nich dbać, szczególnie w obecnej sytuacji, kiedy na rynku rządzi raczej pracownik i pracodawca, a wyszkolenie naszych pracowników zawsze dużo kosztuje.

Zamówienie reklamowego USB

pamięci usb z nadrukiemOstatnio na przykład przygotowywaliśmy kampanię informacyjną związaną ze zmianą schematów ścieżek kariery w naszej firmie. Od dawna pracowaliśmy nad tą zmianą, ponieważ ostatnio odnotowaliśmy, że coraz więcej spośród naszych pracowników zaczęło przechodzić do konkurencji. Z corocznej ankiety satysfakcji z pracy dowiedzieliśmy się, że bardzo wielu pracowników jest niezadowolonych z funkcjonujących obecnie ścieżek kariery, wiele osób uważa, że niesprawiedliwie od dawna nie awansuje. Z tego względu postanowiliśmy wprowadzić zmiany. Po zmianie struktury organizowaliśmy bardzo wiele spotkań informacyjnych. Na każdym spotkaniu pracownicy otrzymywali pakiet z informacjami na temat nowych ścieżek kariery oraz USB z informacjami. Ja zajmowałam się zamówieniem pamięci USB z nadrukiem. Wybraliśmy bardzo wysokiej jakości USB z dużą pamięcią. Nasza firma jest bardzo duża, wiec było to naprawdę ogromne zamówienie. Na szczęście mamy zaprzyjaźnioną agencję reklamową, w której zawsze zamawiamy tego typu gadżety i dostaliśmy u nich wysokiej jakości produkt w bardzo korzystnej cenie. Oprócz USB i ulotek w kuchni w dniu, kiedy omawialiśmy ścieżki kariery można było znaleźć pyszne kolorowe muffinki wraz z informacjami o zmianach. Oczywiście podczas każdego z informacyjnych spotkań dostępny był pyszny poczęstunek. Mam nadzieję, że nasza akcja informacyjna spodobała się pracownikom, że są zadowoleni z pamięci USB i że będą teraz bardziej zadowoleni ze ścieżek kariery, które stały się bardziej przejrzyste.

Firmy reklamowe mogą dla nas wyprodukować jakikolwiek gadżet reklamowy, jaki sobie tylko wymarzymy. Ostatnio coraz bardziej popularne są pamięci USB reklamowe. Mogą one być różnej jakości, mniej i bardziej trwałe oraz mieć różny zasób pamięci. Oczywiście najlepiej jest wybrać jak najlepszy sprzęt jako gadżet reklamowy, ponieważ dzięki temu nasza firma będzie się lepiej prezentować. Często można dostać dobrej jakości sprzęt w dobrej cenie.