Zabiegi z hybrydowym laserem frakcyjnym w Krakowie

Web developer i programista

Zabiegi z hybrydowym laserem frakcyjnym w Krakowie

Do niedawna możliwość korzystania z laseroterapii była możliwa tylko i wyłącznie w specjalistycznych gabinetach medycyny estetycznej. Na chwilę obecną coraz większa grupa gabinetów kosmetycznych wykonuje zabiegi z wykorzystaniem najnowocześniejszych laserów. Bardzo często wiele zabiegów z użyciem lasera kojarzyło się z długoterminową rekonwalescencją lub bólem podczas zabiegu. Dzięki najnowocześniejszej technologii stworzono urządzenia, dzięki którym osiągane są bardzo dobre efekty, bez bólu i łuszczącej się skóry wymagającej długiej rekonwalescencji.

Laseroterapia w kosmetologii

hybrydowy laser frakcyjny krakówUrządzenia działają bardzo precyzyjnie i koncentrują się na określonym problemie. Do tej grupy laserów zalicza się hybrydowy laser frakcyjny Kraków w ofercie rekomendowanych gabinetów kosmetycznych wykonuje zabiegi z użyciem najnowocześniejszego sprzętu stosującego technologię hybrydową. Laser łączy głębokie odmładzanie skóry z jednoczesną odnową naskórka, a dzięki wyjątkowemu działaniu pozwala uzyskać wyjątkowe efekty, niemożliwe przy stosowaniu jakichkolwiek innych technik. Laser działa w dwóch długościach fal, jako laser diodowy oraz laser erbowo-yagowy. Pierwszy służy do koagulacji i działa na zmiany barwnikowe naskórka i skóry, zwiotczenie skóry i zmarszczki, a także zmniejsza pory. Drugi o znacznej większej długości fal, usuwa warstwę rogową naskórka i przyspiesza efekty gojenia. Dzięki wielu możliwościom ustawienia i konfiguracji, można indywidualnie dopasować terapię do potrzeb i uwarunkowań skóry. Bez względu na potrzeby jest bardzo skuteczny i nie wymaga długiej i przymusowej rekonwalescencji, typowej dla bardziej inwazyjnych laserów. Zabieg trwa kilkanaście minut. a pierwsze efekty widoczne są już po dwóch seriach i utrzymują się przez kilka lat. Kompleksowo odmłodzona skóra twarzy dzięki złożonym procesem zachodzącym na poziomie komórkowym pozbawiona jest zmarszczek, przebarwień i staje się sprężysta i napięta. Laser eliminuje wieloletnie uszkodzenia jakie zachodzą w skórze, związane z pękaniem włókien kolagenowych i elastyny, prowokuje do powstania nowych, przywracając właściwe procesy odbudowy i regeneracji tkanek. Zabieg przywraca skórze blask, a efekty są nieporównywalne z jakimkolwiek innym zabiegiem.

Skóra po zabiegu jest delikatnie zaczerwieniona, ale nie wymaga długiego okresu gojenia. Należy o nią odpowiednio zadbać, stosując delikatne preparaty nawilżające i odżywiające. Zabiegowi można poddać każdą część ciała, a możliwość konfiguracji urządzenia daje bardzo dobre rezultaty w walce z wszystkimi defektami i zmianami skórnymi wywołanymi procesami starzenia i działaniem szkodliwych czynników środowiskowych. Ceny zabiegów uzależnione są od ilości serii i obszaru zastosowania wiązki światła. Niektóre gabinety wprowadzają specjalne pakiety, dzięki którym zabiegi są znacznie tańsze i w promocyjnych cenach.