Zakup eleganckich firan do domu

Web developer i programista

Zakup eleganckich firan do domu

Ostatnio byłam na dużych zakupach i postanowiłam kupić parę rzeczy do domu. Lubię upiększać mój dom. Kupuję zatem takie drobne drobiazgi, które potem ustawiam na półkach. Dzięki temu każde wnętrze można zmienić w taki sposób w jaki się chce. Ostatnio wpadłam na pomysł kupienia sobie takich długich i zarazem eleganckich firan. Chce je powiesić w mojej sypialni. Mam okna po obu stronach ścian i uważam, ze posiadanie na nich takich długich firan będzie dobrym pomysłem.

Klasyczne i długie firany

klasyczne eleganckie firankiNie mogłam sobie odmówić kupna nowych firan do domu. Zawsze jak tylko widzę takie rzeczy to od razu chce takie mieć u siebie. Bardzo często zmieniam u siebie firany, które mam na oknach. Mam różne ich typu. Poczynając od długości, a kończąc na kolorze. Ale nie mam jednego typu firan u siebie. A mianowicie chodzi mi o takie długie firany, które będę mogła powiesić na oknach a one będą mi sięgać do samej podłogi. moim zdaniem takie klasyczne eleganckie firanki powinien mieć każdy w domu. już sobie wyobrażam jak otworzę okno, a te długie firany będą swobodnie się unosić na wietrze, to będzie taki świetny efekt. Mam oczywiście swój ulubiony sklep z artykułami do domu i jest tam też oczywiście dział z wszelkimi zasłonami i firankami na okna. Dlatego teraz w tym dziale poświęciłam więc uwagi i czasu. Szukałam konkretnych firan i wcale się nie spodziewałam, że uda mi się znaleźć aż tyle typów tych ługi firan. Długość nie była problemem, tylko teraz musiałam wybrać kształt, wzór oraz kolor firan. Mam cztery okna w sypialni, więc musiałam kupić cztery firany. W końcu zdecydowałam, że będzie to kolor taki beżowy, no może popadający w żółty. Mają one dość prostą strukturę, więc ładnie będą one wyglądały na moich oknach. Teraz tylko musze jeszcze wybrać wzory na firanach. Niektóre miały takie duże wzory  w kształcie chyba liści albo kwiatów nie do końca byłam pewna. Ale ostatecznie wybrałam sobie firany proste bez żadnych wzorów. W końcu przy tak jasnym kolorze to nikt z daleka i tak ichnie zauważy. Mając już wybrane firany poszłam z nimi do kasy. Pani mi je ładnie zapakowała i powiedziała, że jeśli ich długość będzie zbyt długa to może przynieść je z powrotem i mi je skróci.

Ostatnio byłam na zakupach i wiecie co postanowiłam sobie kupić nowe firany do mojej sypialni. Mam w niej cztery okna, więc musiałam kupić cztery sztuki firan. Na pewno musiały być to długie firany. Zawsze chciałam mieć w domu takie długie firany, które by sięgały aż do podłogi. Mam taki ulubiony sklep, gdzie bez najmniejszych problemów mogłam je dostać. Teraz po ich zakupie musze tylko je zaczepić na oknie. Już nie mogę się doczekać, jak będą wisieć. Pokój na pewno zmieni się. Będzie inaczej.