Zakup licencjonowanej pościeli dla dziecka

Web developer i programista

Zakup licencjonowanej pościeli dla dziecka

 

Niedawno postanowiliśmy zmienić jedno z pomieszczeń w naszym mieszkaniu na pokój dla naszej córeczki. Podrosła już na tyle, że chce mieć swój własny kącik. Byliśmy na to przygotowani, jedno pomieszczenie tylko czekało na odpowiedni moment. Postanowiliśmy zrobić córeczce niespodziankę i odmienić ten pokój podczas jej nieobecności. Wysłaliśmy ją więc na krótkie wakacje do dziadków, a sami wzięliśmy się za remont oraz zakup nowego wyposażenia do jej pokoju.

Pościel z motywem Frozen dla dziecka

licencjonowana pościel frozenZaczęliśmy od zmiany koloru ścian na taki, który podoba się naszej córeczce. Na fioletowo – niebieskim tle pojawiły się różnorodne postacie z jej ulubionych seriali animowanych. Chcieliśmy bowiem, aby to pomieszczenie wyglądało przytulnie oraz radośnie. Ulubioną bajką naszej córki jest „Kraina Lodu”, znana również pod jej angielskim tytułem, czyli „Frozen”. Zna pochodzące z niej piosenki na pamięć. Chcieliśmy więc, aby w jej nowym pokoju pojawiły się różne gadżety związane z tą bajką. Udało mi się znaleźć np. maskotkę – bałwana Olafa. Byłam przekonana, że ją zachwyci. W tworzonym przez nas pokoju dziecięcym pojawiło się również biurko ze sporą ilością różnorodnych półek oraz szafa. Bardzo zależało nam na tym, aby zapewnić córce nie tylko odpowiednie warunki do odpoczynku, ale również nauki i zabawy. Staraliśmy się również, aby wszystkie elementy wystroju do siebie pasowały, aby wnętrze było ładne i spójne. Na sam koniec nadszedł czas na zakup odpowiednich dodatków, które doskonale uzupełnią wnętrze. Znalazłam coś, co z pewnością spodoba się naszej córeczce – na łóżku zagościła bowiem licencjonowana pościel frozen, na której przedstawieni są główni bohaterowie tej bajki. Pokój wygląda znakomicie. Kiedy córka wróciła od dziadków, niczego się nie spodziewała. Poprosiliśmy ją, żeby przyniosła coś, co wcześniej znajdowało się w tym pomieszczeniu, żeby zrobić jej prawdziwą niespodziankę. Jak tylko otworzyła drzwi do tego pokoju, zakrzyknęła z radości. Była zachwycona wszystkimi rzeczami związanymi z jej ulubioną bajką.

Pomieszczenie należące do dziecka powinno być nie tylko maksymalnie funkcjonalne oraz komfortowe, ale również ładne. Zależało nam na tym, aby nasza pociecha dobrze się czuła w jej własnym pokoju, w którym będzie przecież spędzać sporo czasu. Dość długo szukaliśmy najróżniejszych dodatków oraz zabawek związanych z jej ulubioną bajką, ale warto było. Jej uśmiech, jak tylko zobaczyła swój nowy pokój wynagrodził nam cały wysiłek, który włożyliśmy w jego odpowiednie urządzenie.